TPÖÇG "Hayat Stajı" Deneyimi Paylaşma Formu
Herkesin hayatında psikolojik olarak “Benim için zorlu bir süreçti.” dediği zamanlar olmuştur. Bu süreçler atlattığınız bir hastalık, yaşadığınız bir sınav kaygısı olabileceği gibi farklılıklarınızdan, maddi durumunuzdan, yöneliminizden dolayı hissettiğiniz baskılar da olabilir.
Biz TPÖÇG Staj Platformu olarak 'Hayat Stajı’nda
geleceğin psikologlarını psikolojik olarak zorlu süreçler geçiren bireylerle buluşturmayı amaçlıyoruz.

“Benim için zor bir dönemdi.” dediğiniz, aklınıza gelen herhangi bir şeyi Hayat Stajı aracılığı ile bizlerle paylaşabilir, takipte kalarak her yazı ile farklı bir hayatı deneyimleme fırsatına sahip olabilirsiniz.


Pratik İpuçları:

1) Yazılarınızı anonim olarak veya kendinize bir takma ad (nickname) koyarak paylaşabilirsiniz. (Anonim olarak paylaşım yapılmasını istiyorsanız , verdiğiniz bilgiler isimsiz olarak paylaşılacaktır.)

2) Yazınızın uzunluğu sizin anlatmak istedikleriniz ile sınırlıdır. Maximum ya da minimum bir kelime kısıtı yoktur.

3) E-mail adresiniz sizin izniniz olmadığı sürece paylaşılmayacaktır. (E-posta adresinizin paylaşılmasını sorma sebebimiz: Sizinle benzer durumda olan insanların sizinle iletişime geçmek istemesi durumunda aranızdaki iletişimi sağlamak içindir.)

TPÖÇG Ailesi'ne, hayat deneyiminizle destek olduğunuz için teşekkür ederiz :)

Keyifli paylaşımlar!

Soru, fikir ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz: stajplatformu@tpocg.net

İsminiz ile paylaşım yapılmasını onaylıyor musunuz?
E-posta adresinizin paylaşılmasını onaylıyor musunuz?
Evet seçeneği:Yazım paylaşıldığında mail adresim de paylaşılabilir.Hayır seçeneği:Yazım paylaşıldığında mail adresimin paylaşılmasını istemiyorum.Bana sorulmasını talep ediyorum seçeneği:Okuyucular tarafından mail adresim talep edildiğinde şahsıma ulaşılıp sorulmasını istiyorum.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service