ימים של שקיפות - שאלון קצר לתורמים
למתנדבי ותורמי המיזם. תודה!
1. יום בחיי סגן השר
בפיילוט 'יום בחיי סגן שר' נשלח חוקר לתעד יום שלם בחייהם. בישראל די והותר סגני שרים. אין להם כמעט תעסוקה בממשלה ובכנסת. מקורות מלינים על חוסר העשייה שלהם למען הציבור ועל כך שבלית ברירה הם נגררים לעיסוקים פוליטיים צרים, ולסיוע למקורבים. זאת אף שהם 'תופסים' כסא משמעותי ואנו מממנים עבורם שכרם נאה לצד שלל הטבות ולשכה בעלות 1.5 מיליון שקל בשנה. התוצרת? אפסית.

כדי להגביר את מודעות הציבור לנושא נתנסה במעקב אחר אחד מהם. המנהיגים חייבים להבין כי עין הציבור פקוחה. כמובן שכתוצאה מן המעקב, ייתכן והם ינהגו מעתה ואילך ללא רבב. כך או כך - נרוויח. (לקרוא עוד על סגני שרים: http://bit.ly/29DArhe)
אחרי איזה מסגני השרים היית רוצה שנעקוב במשך יום שלם במהלך השבועות הקרובים?
2. שכר לתומר אביטל
אני מנהל את המיזם במשרה מלאה (ואפילו שתיים). בחודשים האחרונים אני משתכר מהמיזם באישורכם שכר מינימום (ללא זכויות והפרשות לפנסיה). מדובר ב-4,650 שקל (ביולי שכר המינימום מתעדכן ל- 4,825, יאי!).
אני פונה אליכם בבקשה להעלאה כדי שאוכל לחיות ביותר רווחה (כמובן בהתאם לזרם התרומות. במידה והן לא יספקו השכר יופחת בהתאם). ההחלטה בידכם. בכל מקרה אמשיך לקדם את המיזם שיקר ללבי
מה השכר החודשי הראוי למנהל המיזם תומר אביטל?
3. שקיפות ברשויות המקומיות
יותר ויותר פונים אלינו בבקשה שנקים מיזם-בת לרשויות המקומיות. הן משפיעות על חיינו לא פחות (ולעתים יותר) מהכנסת. לשחיתות וחוסר מעש של ראשי ערים וחברי מועצות מחיר כבד לתושבים. מיזם שכזה יפעל לחשוף את כל מה שראשי וחברי המועצות מנסים להסתיר - מעבירות נדל"ן ונכסים, דרך נוכחות והעדרה מישיבות וכלה בקשרים עם בעלי הון
3. האם עלינו להתרחב ולפעול להקמת 'מאה ימים של שקיפות' לרשויות המקומיות?
מהי כתובת הדוא"ל שלכם? השאלון אנונימי לחלוטין. זה נועד רק כדי לפסול תגובות של אלו שלא תרמו או התנדבו
Your answer
תרצו להוסיף משהו? רצון לסייע בהקמת המיזם לרשויות המקומיות? רעיון למעקב מסוים? שאלה שהייתם רוצים שתשאל בסקר הבא? (תשאירו דוא"ל אם תרצו לאפשר תשובה חזרה)
Your answer
תודה! אתם נהדרות ונהדרים!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms