Omšový milodar
Sväté omše sú slávené na vaše úmysly v misijných krajinách, kam ich priebežne posielame. Nie je možné zabezpečiť dátum ich slávenia. O prijatí vášho milodaru vás budeme informovať do 50 dní od jeho prijatia. Pri vypĺňaní prosím používajte diakritiku. Ak nepoužívate žiadny email, vyplňte nemam@email.sk

Email address *
Priezvisko *
Meno *
Adresa (ulica, číslo) *
PSČ *
Mesto, obec: *
Gregoriánske omše, 1 cyklus = 30 sv. omší, 150€ (vyberte počet cyklov)
Clear selection
Váš úmysel:
Novéna, 1 cyklus = 9 sv. omší, 45€ (vyberte počet cyklov)
Clear selection
Váš úmysel:
Milodar na jednu svätú omšu, 5€ - (napíšte počet omší iba číslom)
Váš úmysel:
Platba *
O prijatí milodaru Vás budeme informovať približne do 50 dní od prijatia platby. Pri platbe použite variabilný symbol 777.
Celková poslaná suma (napíšte sumu iba číslom): *
Celý omšový milodar putuje kňazovi, ktorý omše slúži, v milodare nie sú zahrnuté režijné náklady, ktoré súvisia so spracovaním intencií, preto by nám veľmi pomohlo, ak pridáte k milodaru ľubovoľnú sumu na pokrytie týchto nákladov, alebo na podporu misií.
Ochrana osobných údajov
Poskytnutím svojich osobných údajov dávate súhlas na ich spracovanie Pápežským misijným dielam (PMD) pre účely administrácie misijných aktivít a s ich použitím na komunikáciu medzi PMD a Vami, týkajúcu sa výlučne misijných aktivít a projektov. Bližšie informácie o vašich právach a o ochrane svojich osobných údajov nájdete na http://misijnediela.sk/zasady-spracuvania-osobnych-udajov/.

Podporou misijných diel sa zároveň stávate súčasťou misijnej rodiny PMD a zadarmo Vám pošleme 2x ročne časopis Svetové misie, v ktorom sa dozviete misijné aktuality + na konci roka dostanete kalendár s misijnou tematikou na ďalší rok. Za všetkých darcov a členov PMD je slúžená každodenná svätá omša v Bazilike svätého Petra v Ríme a raz za týždeň svätá omša na Slovensku. Pokiaľ si neželáte dostávať od nás poštou časopis a kalendár alebo máte iné pripomienky, kontaktujte nás: info@misijnediela.sk alebo 02/529 64 916.
Súhlas so spracovaním osobných údajov. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy