Pomagamy Polskiej Onkologii
Niesiemy pomoc pacjentom onkologicznym. Dzięki Twojemu zaangażowaniu mogą przetrwać okres pandemii. Dołacz do nas i wesprzyj zakup środków ochrony osobistej dla lekarzy oraz pacjentów.

Dzięki członkom i partnerom Cobin Angels nawiązaliśmy kontakty z dostawcami, które dostarczą bardzo potrzebne w Polsce środki ochrony typu maseczki, kombinezony, gogle i przyłbice.

Jeśli nie podejmiemy działania, dziesiątki tysięcy chorych onkologicznie będzie śmiertelnie zagrożonych, ich odporność na jakiekolwiek zagrożenia, w szczególności koronawirusa, jest bardzo niska. Ochrony potrzebują również lekarze walczący o życie pacjentów.

Pozyskaliśmy już partnerów, którzy pomogą nam w realizacji akcji pomocowej. Jesteśmy w kontakcie ze
szpitalami, które zgłosiły nam zapotrzebowanie na sprzęt. Pierwsi sponsorzy zadeklarowali już wsparcie finansowe. Darowizny przyjmuje Fundacja Alliance for Innovation, która będzie dokonywała zakupu i przekaże szpitalom potrzebne produkty.

Mimo szczodrości naszych partnerów, wciąż poszukujemy kolejnych sponsorów!

Obecnie zebrane potrzeby szpitali onkologicznych to aż 1,5 mln masek, 300 tys. kombinezonów, 300 tys. gogli, 200 tys. przyłbic i nadal rośnie.

Pomoc będziemy kierować do Centrów, Ośrodków i Oddziałów onkologicznych, biorąc pod uwagę zgłaszane potrzeby oraz sugestie liderów środowiska onkologicznego w Polsce. Listę jednostek, którym udzielamy pomocy będziemy na bieżąco komunikować na naszej stronie.

Znasz szpitale onkologiczne i wiesz, że potrzebują wsparcia? Koniecznie daj nam znać: kontakt@cobinangels.com

Więcej szczegółów na: www.pomagamypolskiejonkologii.pl
Twoje imię i nazwisko *
Your answer
Twój adres email *
Your answer
Twój numer telefonu
Your answer
Jak chciałbyś/chciałabyś nas wesprzec? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy