Pomozte Alarmu vybudovat Nejlepší z možných webů  | Dotazník pro čtenáře
Milí čtenáři, milé čtenářky,

pokud jste se proklikli na tenhle dotazník, nejspíš patříte mezi pravidelné návštěvníky Alarmu. A právě vás a vaši uživatelskou zkušenost teď potřebujeme, abychom posbírali cenné podněty, protože nový web tu bude hlavně pro vás. Tady jsou nápady, se kterými už pracujeme:
  • snadné hledání: Nový web nabídne funkční strukturu tagů a možnost vyhledávání témat, autorů a souvisejícího obsahu podle preferencí každého čtenáře.

  • nová struktura feedu: Design feedu i článků má za cíl zpříjemnit čtenářský zážitek a celkovou orientaci na webu (včetně dostupnosti příbuzných témat, autorů apod.).

  • nové menu: Opouštíme současnou strukturu a přicházíme s novou, která reprezentuje hlavní hodnoty a témata naší redakce.

  • podcasty: Podcasty získají vlastní prostor v podobě samostatné stránky, která vám umožní lepší orientaci v jejich přibývajícím množství. Za posledních pár let výrazně vzrostl podíl multimédií na celkovém obsahu Alarmu a nový web to bere v potaz.

  • nakladatelství: Naše nové nakladatelství se za první půlrok setkalo s velkým ohlasem. Knihy budou přibývat a nakladatelství, pro něž vytváříme vlastní distribuční síť, potřebuje svůj vlastní funkční online prostor.

  • mediální projekty: Nový web zpřístupní čtenářům přehled našich mediálních projektů, které do hloubky mapují nejzásadnější témata dneška.

Máte námět k doplnění? Nebo vás napadá něco, co jsme vynechali? Napište nám to v odpovědích na níže uvedené otázky. Oceníme všechny druhy zpětné vazby a vaše nápady si vezmeme k ruce, abychom vytvořili ten nejlepší z možných webů!

Děkujeme za pomoc!
Váš Alarm
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jaké funkce a vlastnosti vám na současném webu chybí? *
Co vám naopak vadí a jakých chyb se určitě musíme vyvarovat? *
Jsou nějaké funkcionality, které si přejete zachovat? *
E-mail
Jméno
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Denik Alarm. Report Abuse