OPEN P-TECH Zgłoszenie grupowe szkoły
Poprzez ten formularz możesz zgłosić chęć założenia konta szkolnego dla uczniów i nauczycieli Twojej szkoły na platformie edukacyjnej OPEN P-TECH. Platforma została przygotowana przez IBM, a jej partnerem merytorycznym w Polsce jest Fundacja Szkoła z Klasą.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z PLATFORMY?
- Kursy są całkowicie bezpłatne.
- Pomagają uczniom rozszerzyć wiedzę i zdobyć nowe kompetencje cenione na rynku pracy w wielu branżach: z cyberbezpieczeństwa, design thinking, sztucznej inteligencji, wykorzystania blockchaina, etc.
- Są certyfikowane odznakami (badge'ami), uznawanymi przez przedsiębiorców w Polsce i zagranicą.
- Założenie konta przez szkołę daje nauczycielom możliwość śledzenia postępów na kontach uczniowskich.
- Dostępne na platformie kursy doskonale sprawdzają się w czasie edukacji zdalnej, hybrydowej i stacjonarnej - jako pomysł na lekcję informatyki, przedsiębiorczości, czy na zajęcia dodatkowe.

Kursy przewidziane są dla uczniów w wieku 14-20 lat. Żeby założyć konto uczniom poniżej 16 r.ż. należy uzyskać zgodę rodzica. Żeby założyć konto osobie powyżej 16 r.ż. wystarczy uzyskanie zgody ucznia na założenie konta.

Serdecznie zapraszamy!
Pełna nazwa szkoły *
Miejscowość *
Adres (ulica i numer budynku) *
Kod pocztowy *
Województwo *
Poziom edukacyjny szkoły (zaznacz wszystkie pasujące odpowiedzi) *
Required
Adres strony internetowej placówki edukacyjnej *
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej (nauczyciel lub dyrektor) *
Stanowisko osoby zgłaszającej *
E-mail osoby zgłaszającej (ŻEBY ZAŁOŻYĆ KONTO SZKOLNE UPEWNIJ SIĘ, ŻE MASZ ZAŁOŻONE KONTO INDYWIDUALNE NA PLATFORMIE OPEN P-TECH. W TYM POLU PODAJ MAIL, KTÓRY PRZYPISANY JEST DO TWOJEGO ISTNIEJĄCEGO KONTA) *
Nauczany przedmiot (jeśli dotyczy)
Pozostałe konta administracyjne dla pracowników. Jeśli chcesz, żeby poza Tobą także jeden, inny pracownik szkoły miał dostęp do postępów uczniów podaj po przecinku jego imię, nazwisko i adres email - osoba ta otrzyma dostęp administracyjny do platformy.
Podaj liczbę kont uczniowskich, które chcesz założyć. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Szkoła z Klasą. Report Abuse