Я ХОЧУ ПІДТРИМАТИ АСОЦІАЦІЮ «НОВОМЕДІА»
ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ АСОЦІАЦІЇ «НОВОМЕДІА»
░▒▓█ Виконує функції сполучної ланки між церквами і релігійними організаціями та засобами масової інформації, щоб допомогти їм налагодити діалог та усунути конфронтацію.

░▒▓█ Допомагає церквам і християнським організаціям у створенні інформаційних відділів, реалізує навчальну програму «PR та медіаграмотність для церков і релігійних організацій».

░▒▓█ Здійснює моніторинг інформаційного простору на предмет коректного і професійного висвітленні релігійної тематики у секулярних медіа.

░▒▓█Веде інтенсивний діалог зі світськими ЗМІ, а також профільними державними відомствами; бере участь у громадських радах профільних державних установ.

░▒▓█ Проводить фахову роботу з вищими навчальними закладами країни, сприяє якісній і відповідальній журналістській освіті в Україні; видає підручник з журналістики.

░▒▓█ Регулярно проводить міжнародні, національні і локальні заходи: Новомедіа Форум, Медіаленд, церемонія Novomedia Awards, школа «Новий журналіст», навчання з різних медіанапрямків, тренінги зі створення інтернет-видань і блогів, фестивалі телерадіопрограм.

░▒▓█ Сприяє утвердженню християнської етики у суспільстві через засоби масової інформації.

Я ХОЧУ ПІДТРИМАТИ АСОЦІАЦІЮ «НОВОМЕДІА»
★Заповнюючи анкету, Ви даєте згоду на збір та зберігання своїх персональних даних згідно норм українського законодавства.
Прізвище *
Your answer
Ім`я *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Телефон: *
Your answer
Місто проживання: *
Your answer
Сфера діяльності:
Your answer
Дата народження:
Your answer
Я МАЮ БАЖАННЯ ПІДТРИМАТИ «НОВОМЕДІА» (обрати одну або кілька позицій)
Щомісяця жертвувати суму:
Допомагати своїми ресурсами і вміннями (вкажіть)
Your answer
Інше (вкажіть)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ассоциация "НОВОМЕДИА". Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms