Samuelio grupės Kaune registracijos anketa
Kaune ir vėl startuoja Samuelio grupė! Antrais mėnesio sekmadieniais nuo 17 iki 21 val. Kauno arkivyskupijos jaunimo centre (Vilniaus g. 7)

KAM SKIRIAMA SAMUELIO GRUPĖ?
Samuelio grupė skiriama jauniems suaugusiems (18-35 m. amžiaus) žmonėms, kuriems rūpi suprasti, ką Dievas kviečia juos daryti su savo gyvenimais. Grupės tikslas yra padėti dalyviams atrasti savo gyvenimo kryptį, kuri galbūt kviečia į santuoką arba pašvęstąjį gyvenimą – kunigystę ar vienuolystę.
Ši grupė atvira ir tiems, kuriems rūpi karjera arba trokšta save išbandyti misijoje ar savanorystėje. Samuelio grupės susitikimai prasideda spalio mėnesį ir trunka 9 mėnesius.

KOKS SAMUELIO GRUPĖS TIKSLAS?
Tie, kurie dalyvauja šioje grupelėje, pirmiausia auga suvokime ką jam reiškia apsispręsti kaip krikščioniui; ir antra, dalyviai, baigę šią programą aiškiau suvokia Dievo valios savo gyvenime.

KAS ĮSIPAREIGOJA DALYVIS?
Dalyviai skiria laiko Dievo ir Jo Žodžio, kuris kalba jų gyvenime, klausymui. Jie įsipareigoja dalyvauti Samuelio grupės programoje, kuris trunka 9 mėn. Kartą per mėnesį vyksta grupės susitikimai ir yra galimybė reguliariai susitikti su asmeniniu palydėtoju.

KAS YRA DVASINIS PALYDĖTOJAS?
Palydėtojai yra žmonės, turintys maldos patirtį, kurie keliauja su tais, kuriuos lydi, ir gali patarti kaip atnaujinti ir pagilinti maldą. Jie išklauso, ką dalyviai kalba apie savo maldos gyvenimą ir gali jiems padėti geriau suprasti, ką jiems Dievas sako maldoje.
Vieną kartą per mėnesį Samuelio grupės dalyvis susitinka su dvasiniu palydėtoju kalbėtis apie maldos gyvenimą bei dvasinę kelionę (visiškai konfidencialiai). Dalyviai dalinasi su palydėtoju klausimu (-ais), kuriuos jie kelia Dievui Samuelio grupės susitikimų metu. Palydėtojas padeda jiems atrasti sprendimus maldos šviesoje. Dauguma dalyvių Samuelio grupėje atranda, jog individualus dvasinis palydėjimas yra vienas iš labiausiai padedančių dalykų Samuelio programoje.

KAS VYKS MĖNESINIUOSE SUSITIKIMUOSE?
Grupės susitikimo šerdis yra Lectio Divina arba malda su Šv. Raštu. Taip pat susitikimų metu bus skiriama laiko: tarpusavio bendravimui, svečio pranešimo klausymuisi ir diskusijoms. Susitikimus baigsime švęsdami studentų šv. Mišias Kauno šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje. Kurso metu vienas savaitgalis bus skirtas tylos rekolekcijoms.

KAS VEDA?
Kauno arkivyskupijos kunigai, įvairių kongregacijų seserys vienuolės, šeima, aktyvų maldos gyvenimą gyvenantys pasauliečiai.

Daugiau informacijos:
sielovada.vdu@gmail.com, 869146117 (Ona)

Organizuoja:
Kauno arkivyskupijos pašaukimų sielovada,
VDU akademinė sielovada

Vardas, pavardė *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Elektroninio pašto adresas *
Your answer
Gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Užsiėmimas (ką ir kur studijuoji? Kur dirbi?) *
Your answer
Kokie tavo lūkesčiai ateinant į Samuelio grupę? *
Your answer
Vienas svarbiausių dalyvavimo Samuelio grupėje aspektų yra kasmėnesinis susitikimas su dvasios vadovu. Ar jau turi dvasinį palydėtoją? (Jei ne - jis bus pasiūlytas kurso eigoje). *
Dalyvavimas susitikimuose reikalauja ryžtingo įsipareigojimo lankytis visuose susitikimuose (su išimtimi dėl rimtų priežasčių). Ar esi pasiryžęs/-usi atsisakyti kitų veiklų, kurios galėtų dubliuotis su susitikimais; dalyvavimą visoje programoje laikyti prioritetu; atsakingai dalyvauti programoje, t.y. nepraleisti susitikimų, nevėluoti ir kt.? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service