Piesaki pasākumu, uz kuru tiek aicināti tirgotāji, ēdinātāji, izklaidētāji:
2018. gada 25. maijā stājas spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Lai informācijas publiskošana sabiedrības interesēs būtu likumīga, katrai juridiskai personai - tirdzniecības organizatoram, kura sniedz fizisku personu datus, nepieciešama iepriekš minētās regulas izpilde. Attiecīgais organizators, kas tiek norādīts, nes pilnu atbildību par regulas izpildi. Vienkāršāk skaidrojot: fiziskai personai, datu subjektam - cilvēkam jābūt pierādāmi informētam, ka viņa dati tiks publiskoti, piemēram, uz pasākuma afišas vai interneta vietnēs vai sociālajos tīklos.
Portāls www.gadatirgi.lv kalpo sabiedrības interesēm un veic saikni starp organizatoriem, tirgotājiem un pircējiem. Precīzas un likumīgas informācijas sniegšana ir mūsu prioritāte sabiedrības informēšanas nolūkā. Iesniedzot informāciju kā organizators, Jūs nesat pilnu atbildību gan likuma, gan sabiedrības priekšā, kā arī iesniedzat visas nepieciešamās izmaiņas, lai sabiedrība saņemtu precīzu, pareizu un likumīgu informāciju.
Jūs savā e-pastā saņemsiet pieteikto informāciju arī labojumu gadījumos. Tad šis e-pasts Jums jāpārsūta uz info@gadatirgi.lv ar apstiprinājumu, ka esat izlasījis visu augstāk minēto. Mēs šo apstiprinājuma e-pastu glabāsim līdz sadaļā "Tirgotājiem kalendārs" publicētā pasākuma dienai (ieskaitot).
Pilsēta, apdzīvota vieta, novads, kurā notiek pasākums, tirdzniecība *
Your answer
Nosaukums *
Gadatirgus/Tirdziņa nosaukuma/Ja tirdzniecība notiek lielāka pasākuma laikā, uzrakstiet kādā un norādiet pasākuma norises datumus
Your answer
Izklaide *
Adrese *
Nepieciešama adrese, norāde, GPS kods, lai varētu ievietot atzīmi kartē
Your answer
Datums tirgotājiem *
Lūdzu norādīt tirdzniecības datumu/us
Your answer
Informācija par vairāku dienu pasākumu apmeklētājiem
Norādiet datumus pasākumam, kura laikā notiek iepriekšminētā tirdzniecība, piemēram, pilsētas svētki ilgst 3 dienas, bet tirdzniecība tikai vienu.
Your answer
Laiks no cikiem līdz cikiem notiek pasākums *
Your answer
Cikos jāierodas tirgotājiem
Your answer
Ko drīkst tirgot *
Latvijas gadatirgos piedalās tirgotāji no Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm. Jums jānorāda, kuri drīkt tirgoties.
Required
Organizators *
Pašvaldība, SIA, biedrība vai cits
Your answer
Tālrunis tirgotājiem
Your answer
E-pasts tirgotājiem
Your answer
Elektorniskā pieteikšanās
ja tāda ir iekopējiet linku
Your answer
Papildinformācija
Links uz afišu, mājas lapu, sociālo tīklu, video u.c. Afišas un preses relīzes sūtīt uz e-p: info@gadatirgi.lv
Your answer
Par informācijas iesniegšanu atbildīgā persona *
Your answer
Tālrunis, kur redakcija var precizēt radušos jautājumus *
Your answer
E-p, uz kuru redakcija var nosūtīt saņemtā pasākuma apstiprinājumu *
Your answer
Atzīmējiet *
Ja vēlaties no saņemt piedāvājumu
Required
Atzīmējiet novadu *
Required
Atzīmējiet, ja vēlaties saņemt jaunāko atbalsta informāciju, kas būtu noderīga un svarīga Jums kā pasākuma organizatoram. Mēs sekojam līdzi jaunumiem. *
Required
Ir iespēja izvietot informāciju pasākumu kartē, kas pieejama apmeklētājiem sadaļā "Iepērcies šonedēļ". Papildpakalpojums, kas ir ārpus mūsu bezmaksas pakalpojumiem, ko var izmantot jūsu pašvaldība/uzņēmums visa gada garumā.
Vēlos piedāvājumu par papildpakalpojumu sadaļā APMEKLĒTĀJIEM: http://www.gadatirgi.lv/pircejiem.html
Sadaļā "Dažādas preces" varat iepazīties ar ražotājiem, kuri piedāvā gan pārtika, gan amatniecības preces, kā arī veic degustācijas vai radošās darbnīcas pasākumu laikā.
Ražots ar mīlestību. Žagatas moto: Ražots ar mīlestību + apēsts ar Baudu + valkāts ar Patiku = Laimīgs cilvēks! http://www.zagata.lv
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.