College of languages - Demokratyczna 6                  REKRUTACJA ONLINE 2022 2023
Zgłoszenie ucznia

Uwaga
Uczniowie rozpoczynający naukę w pierwszej klasie ( od września 2022) mogą zostać przyjęci tylko na miejsce rezerwowe- od dnia 7 maja grupa KIDS dla pierwszaków jest zapełniona. O zwolnionych miejscach będziemy informować po 15 czerwca, kiedy mija termin wpłaty wpisowego dla dzieci zapisanych na listę.

Pozostali uczniowie, którzy wypełniają formularz rekrutacyjny zostaną poinformowani o możliwości uczęszczania do College of languages po drugiej turze rekrutacji, która rozpocznie się 25 sierpnia 2022 roku


Informujemy, że zgłoszenia chętnych osób będą rozpatrywane indywidualnie. Wysłanie zgłoszenie nie oznacza przyjęcia do szkoły. Poprzez przekazane informacje szkoła przeprowadzi analizę, zaproponuje możliwe poziomy nauczania, udział w teście sprawdzającym online.

IFORMULARZ DOTYCZY TYLKO NOWYCH UCZNIÓW


Zgoda na wykorzystanie danych

Administratorem Twoich danych osobowych oraz danych dotyczących  przekazanych w formularzu rejestracyjnym jest Jolanta Witaszek, zwana dalej: „Administratorem”. Podstawą prawną przetwarzania powyższych danych jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Administratora. Przetwarzanie tych danych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z rekrutacją. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udział w rekrutacji będzie niemożliwy. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres prowadzenia rekrutacji. Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Email *
Untitled Title
Imię i nazwisko ucznia *
Wiek ucznia oraz rocznik *
Klasa w szkole w której uczeń będzie od września 2022 *
Telefon *
Poziom zaawansowania - opis  lub cel *
Required
Inne ważne informacje *
Czy w przypadku braku propozycji w szkole stacjonarnej, jesteście Państwo zainteresowani nauką w naszej szkole online w trybie indywidualnym www.netcollege.pl *
DZIĘKUJEMY
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy