Networking zástupcov firiem trnavského regiónu - registračný formulár
Biznis Point Trnava predstavuje komunitu zástupcov firiem pôsobiacich v trnavskom regióne, ktorej cieľom je prepájanie personalistov, HR pracovníkov či manažérov vzdelávania z firemného prostredia za účelom zdieľania skúseností, ďalšieho vzdelávania a rozvoja, a spolupráce pri vytváraní učiaceho sa mesta.

Prvé networkingové stretnutie projektu Biznis point sa uskutoční v utorok 28. februára 2023 v čase od 9:00 do 12:00 na Nádvorí v priestoroch Malého Berlína.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko: *
Mailový kontakt: *
Firma: *
Pracovná pozícia: *
Vaše očakávania od podujatia:
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
V súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov dobrovoľne udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu mnou poskytnutých osobných údajov organizácii Občianske združenie Lifestarter. Ľ. Podjavorinskej 20, 917 01 Trnava; IČO: 50718274;. Odoslaním formulára zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil/-a s informáciami o spracúvaní a ochrane osobných údajov, dostupných na https://lifestarter.sk/wp-content/uploads/2020/06/Ochrana-osobných-údajov-občianske-združenie.pdf 
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Lifestarter. Report Abuse