Візит делегації українських компаній в сфері Agritech
Програма - https://docs.google.com/document/d/1BPwvrJf53tYyxnJt8W053L-Yk7bfR9EYZK8eWv1EdLs/edit?usp=sharing

З 20 по 24 лютого 2022 року відбудеться візит делегації українських компаній в сфері Agritech, виробників сільськогосподарської продукції та продуктів харчування до міста Дубаї для участі в Food for Future Summit and Expo в рамках тижня Food, Agriculture & Livelihoods Week на всесвітній виставці ЕКСПО 2020 Дубаї. Українську делегацію очолить заступник Міністра закордонних справ Дмитро Сенік.
Організатори візиту - МЗС України та Мінагрополітики за підтримки ISE Corporate Accelerator та ТПП України. Інформаційний партнер - освітня платформа Aggeek.

Food for Future Summit and Expo є головною подією Експо 2020 в галузі Agritech та основним майданчиком для презентації інноваційних рішень з питань продовольчої безпеки, збільшення виробництва та зберігання аграрної продукції. На платформі Саміту представники влади, вчені та інноватори, інвестори і бізнес з понад 60 країн обговорять нагальні питання та презентують рішення та розробки з 5 ключових напрямків: сприяння торгівлі агропродукцією, збільшення технологічності виробництва, зменшення втрат врожаю, підвищення рівня продовольчої безпеки, зменшення ризиків та управління кризами. Більш детально про захід в додатку до листа та на сайті  https://www.foodforfuturesummit.com/.

Учасники візиту також відвідають павільйони України, США, Китаю та країн Африки, зустрінуться з представниками інвестиційних фондів і бізнесу. Більш детально в програмі заходу (додається).
Участь в візиті дозволить українським компаніям ознайомитись із сучасними тенденціями розвитку Agritech в світі, долучитись до обговорення важливих та актуальних питань, запропонувати свої рішення, обговорити питання співпраці та розширити ділові зв’язки.

Вартість візиту складає 2380 доларів США з особи при одномісному поселенні та 1 858 доларів США з особи при двомісному поселенні. До вартості входить: переліт Київ – Дубай – Київ, проживання в 4* готелі, страховий поліс, трансфери за маршрутом, ділова програма.

З питань участі просимо звертатись до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України: ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09 / 067 662 96 56.
Запрошуємо до участі!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Company name *
Company activity   *
Telephone *
Site
E-mail *
Mail address *
Questions
Representative of the company (name and surname) *
Representative's position *
Номер та серія закордонного паспорту
Proposals  
I agree with a private policy *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy