Ģeodienas 2023: Pieteikums Erudīcijas vakaram
Ģeodienu ietvaros ģeotautiešiem un ģeodraugiem būs iespēja nolikt darba mērinstrumentus un datorus, lai merotos spēkiem atjautībā, asprātībā, atmiņā, intelektā un, protams, erudīcijā. 👥 Šogad vakaru sagatavos un vadīs Līga Gavare! 

Šogad Erudīcijas vakars norisināsies ceturtdien, 7. decembrī, plkst. 19:00, Zinātņu mājā, uz galvenajām kāpnēm.

Ja vēlies labi pavadīt ceturtdienas vakaru, pārbaudot savas zināšanas par ģeotēmu, organizē komandu un piesakies Erudīcijas vakaram, kas tiek rīkots LU ĢZZF dzimšanas dienas nedēļas "Ģeodienas 2023" ietvaros!

Ja komandas biedrus paša spēkiem atrast neizdodas, nebēdā un piesakies Erudīcijas vakaram individuāli piesakot sevi kā komandas kapteini un nosakumā norādot savu tikai vārdu un uzvārdu (Komanda un tās biedri šādā gadījumā tev tiks organizēti atsevišķi ar tevi sazinoties).

PIESAKIES LAICĪGI, JO VIETU SKAITS VAR KĻŪT IEROBEŽOTS!

Neliels nolikums pirms piesakies:
*Veido komandu līdz 5 ģeotautiešu (esošo studentu/absolventu/mācībspēku) un ģeodraugu sastāvā!
*Komandā ir jābūt vismaz vienam ģeotautietim!
*Katrai komandai jābūt nosaukumam un kapteinim.
*Par absolventu uzskatāms jebkurš ĢZZF fakultātēs studijas beidzis cilvēks "ar diplomu", arī ja studijas ĢZZF augstākā līmenī nav turpinājis, šai grupai pieskaitāmi arī visi ĢZZF mācībspēki.
*Organizatoriem ir galējais vārds par erudīcijas vakarā izskanējušo jautājumu pareizajām atbildēm, jautājumu un pasākumu norises formātu, saturu, tā veidošanu un/vai izmainīšana, kā arī organizatori patur tiesības grozīt nolikumu vai pieņemt ārpuskārtas lēmumus, tai skaitā par papildus komandu ielūgšanu uz erudīcijas vakaru ārpus nolikumā noteiktās pieteikšanās kārtības.
*Pasākuma laikā var tikt uzņemtas bildes, kuras pēc tam tiks publicētas ĢZZF sociālajos tīklos. Ierodoties uz pasākumu visi komandas dalībnieki apstiprina, ka tam piekrīt un pret to nav iebildumu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Komandas nosaukums *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy