VERSLO NOMINACIJOS
Trakų rajono savivaldybė kviečia gyventojus rinkti draugiškiausius, patraukliausius, socialiai atsakingus – geriausius 2020-ųjų metų rajono verslininkus!

Siūlykite verslo įmones ar fizinius asmenis, dirbančius pagal individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą šioms nominacijoms: „Tvarus verslas“, „Gamtai draugiškas verslas“, „Unikali verslo idėja“, „Patraukliausias darbdavys“, „Verslo pirmokas“, „Iš Trakų rajono į visą pasaulį“, „Trakų rajono ambasadorius“, „Socialiai atsakingas verslas“, „Verslo šeima“, „Kuriu verslą kaime“, „Grįžtu namo“.

Atkreipiame dėmesį, jei turite kandidatą tik į vieną nominaciją ar tik kelias, vis tiek pateikite savo siūlymą – laukiame visų galimų variantų.
Būtina nurodyti siūlomos verslo įmonės pavadinimą ar fizinio asmens, vykdančio verslą, vardą, pavardę.

Balsavimas vyksta iki gruodžio 6 d.

Balso teisę turi tik Trakų rajono gyventojai.
„Tvarus verslas“
Tai įmonės ar savarankišką veiklą vykdančio asmens sėkmingai ilgus metus gyvuojantis verslas.
„Gamtai draugiškas verslas“
Versle plačiai taikomos gamtai mažai kenksmingos ir / ar aplinką tausojančios technologijos, ekologiškos medžiagos, atsakingai rūšiuojamos veiklos atliekos, naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai ir pan.
„Unikali verslo idėja“
Unikalia laikoma tokia veikla, kuri Trakų rajone dar neįprasta, reta.
„Patraukliausias darbdavys“
Įmonės vertybės - sąžiningumas, pagarbus požiūris į darbuotoją, patrauklių darbo sąlygų sudarymas, orus atlyginimas, suteikiama galimybė savirealizacijai, kilti karjeros laiptais, optimalių galimybių derinti darbą ir šeimos poreikius sudarymas ir pan.
„Verslo pirmokas“
Tai žmonės, kurie sugalvojo ir įgyvendino savo verslo idėją, dirbantys negailėdami savęs ir negyvenantys darbo ritmu nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Jie užsidegę, pilni energijos ir jėgų kurti savo verslą.
„Iš Trakų rajono į visą pasaulį"
Tai verslas, kuris vykdomas Trakų rajone, tačiau jo kuriama produkcija/paslaugos pasiekia kitas šalis.
„Trakų rajono ambasadorius“
Tai verslininkas, verslo įmonė ar savarankišką veiklą vykdantis asmuo, kuris savo klientams ne tik teikia prekes ir paslaugas, bet ir stengiasi kaip galima daugiau papasakoti apie Trakų rajoną, lankytinus objektus, jo žmones, privalumus.
„Socialiai atsakingas verslas“
Įmonės nuostata – prašančiam padėk. Ja vadovaudamasi įmonė padeda tiems, kam reikia pagalbos: paramos sulaukia vaikų darželiai, mokyklų iniciatyvos, sportininkų komandos, sporto, kultūros ir kiti renginiai, ji nemokamai konsultuoja, bendradarbiauja su NVO įgyvendinant projektus.
„Verslo šeima“
Tai verslas, kurį įkūrė šeimos nariai, ir jame įdarbinti žmonės jaučiasi tapę tarsi šeimos nariais.
„Kuriu verslą kaime“
Verslas ar įmonė, kuri sėkmingai gyvuoja, kuria ir plečia savo veiklą kaimiškoje vietovėje.
„Grįžtu namo“
Suteikiama tiems, kurie grįžo į gimtą kraštą ir susikūrė darbo vietą.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy