Registrace na Odborný workshop Paměť umělecké školy
Časopis pro performativní umění a umělecký výzkum ArteActa a Akademie múzických umění v Praze si Vás tímto dovolují pozvat na odborný workshop, který se uskuteční 6. 12. 2019 od 10 hodin v Divadle Inspirace, Malostranské nám. 13, Praha 1.
........................................................
V poslední době v souvislosti s několika badatelskými projekty, s oslavami 30. výročí listopadových událostí nebo s procesem systematizace ukládání záznamů absolventských prací jsou v akademické obci stále častěji diskutovány otázky, co, kde, jak a proč zůstává zachováno a je či bude zpřístupněno z dějin uměleckých škol zaměřujících se na výuku performativních umění.

Tento odborný workshop si klade za cíl informovat o tom, jakým způsobem je s předměty, písemnostmi a daty institucí, jakými jsou vysoké umělecké školy zacházeno. Jak jsou shromažďovány a tříděny a jak je možné v nich hledat a bádat. Ambicí odborného workshopu je ale také diskutovat téma paměti umělecké instituce v hlubším, ontologickém úhlu pohledu a v širším kontextu příbuzných paměťových institucí.

V neposlední řadě chceme na workshopu představit některé z uměleckých, výzkumných a studentských projektů, které se tématy z historie uměleckých škol zabývaly či zabývají.

Předběžný program bude v druhé polovině listopadu zveřejněn FB stránce https://www.facebook.com/ArteActa/.
........................................................
ZÁJEMCE O NÁVŠTĚVU WORKSHOPU PROSÍME O VYPLNĚNÍ TÉTO REGISTRACE.

Kontakty pro případné dotazy směřujte k produkčnímu akce Ondřeji Lukešovi na e-mail: lukesondra@gmail.com.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení, titul *
Instituce
Poznámka
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy