Дитячий антилекторій "Парку корупції"
Заповнюючи цю форму, ви реєструєтеся на події дитячого антилекторію “Парку корупції” – першого в Україні інтерактивного проекту про корупцію та боротьбу з нею.

Події відбуватимуться 9 та 10 червня на території "Парку корупції", що розташований у Національному ботанічному саду ім. Гришка в Києві за адресою: вул. Тимірязєвська, 1.

Вхід до "Парку" вільний, необхідно придбати лише вхідний квиток до ботанічного саду.

Детальний опис заходів:

“Школа юного детектива”
9 червня, 13:00 – 14:00
Для дітей віком вiд 8 років
Разом зі справжніми детективами НАБУ діти пройдуть спецкурс підготовки: дізнаються, як стати детективом і познайомляться з його щоденною роботою, а також зрозуміють, що робити, коли у тебе вимагають хабар.

Рольова гра на тему корупції “Що, якби…”
9 червня, 14:30 – 15:00
Для дітей віком 7-12 років
Що, якби всі гроші світу зникли в один день? Що, якби крадіжок більше ніколи не було? Що, якби всі люди в країні більше нікого не підкуповували? Діти уявлять наслідки подібних ситуацій та інсценують їх. Мета гри — навчити дітей будувати гіпотези, аналізувати їхній вплив і застосовувати у повсякденному житті.

Читання книги “Прибуття” Шона Тана
10 червня, 13:00 – 14:00
Для дітей віком 4-8 років
Учасники читатимуть та обговорюватимуть вчинки персонажів. За оповіддю, з невідомої країни, якою керують велетні, можна вибратися лише якщо відкупишся. Тому після прочитання відбудеться майстер-клас зі створення мапи, яка вкаже маршрут, яким можна втекти не ставши частиною корупційної схеми.

“Яка твоя позиція?” Рухлива гра про корупцію
10 червня, 14:30 – 15:30
Для дітей віком 8-13 років
Діти ілюструють конфліктну ситуацію на тему корупції і застигають у певних позах. Глядачі мають з’ясувати, що сталося, визначити свою позицію і пояснити, згодні чи не згодні з вирішенням конфлікту. Задача гри — показати, як порушують закони, викликати відчуття причетності та особистої відповідальності, а також розвинути навички аргументації та разом із дітьми знайти способи, як ненасильницьки вирішити конфлікт.

Lego-сторітелінг та створення коміксу на тему корупції
10 червня, 16:00 – 17:00
17 червня, 12:00 – 13:00
Для дітей віком 6-13 років
Перед дітьми стоятиме задача придумати історію, у якій порушується проблема корупції. Учасники воркшопу створять комікс, декорації та персонажів для якого зроблять із деталей Lego.

Корупційні казки для дітей та дорослих із Сашком Лірником
16 червня, 16:00 – 17:00
Для дорослих та дітей віком від 8 років
Інтерактивні оповідки і легенди, в яких відвідувачі стануть артистами і побачать, як Язикатий Іванко бореться зі Злодійським Економом і перемагає Клятого Корупціонера. Як дівчинка Варочка своїм срібним грошиком рятує коханого, як швець Віник сміхом відвойовує життя, Пес Рябко добивається шани, а котик передає вітання українському війську. Виступи казкаря Сашка Лірника — це завжди сміх, веселощі та імпровізація.

Форум-театр на основі казки «Піноккіо»
16 червня, 14:30
17 червня, 14:00
Для дітей віком 13-16 років
На основі уривку з казки «Піноккіо», який ілюструє хабарництво, діти створять свій сценарій і розіграють його перед глядачами двічі. Під час другого показу будь-хто з глядацької зали може втрутитися, замінити того чи іншого персонажа і програти історію за іншим сценарієм. Рольова гра розвиває творчі навички, вміння працювати у команді та імпровізувати. У кінці запланована дискусія між усіма учасниками дійства.

Ім'я та прізвище *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Вкажіть вік вашої дитини *
Ці знання необхідні нам, щоб спікер міг якнайкраще підготуватись до спілкування з дітьми.
Your answer
На яку подію ви реєструєтесь? *
Можна обрати декілька варіантів.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms