Заявка на електронну чергу в реєстраційний центр програми "Грошова допомога від УВКБ ООН"  в місті Одеса

Благодійний фонд "Право на захист" відкрив реєстраційний центр програми грошової допомоги від УВКБ ООН в Одесі. Реєстраційний центр знаходиться за адресою: Сабанський провулок, 3.

Для включення у грошову допомогу домогосподарство лімітовано до таких членів:

- головний заявник;
- його/її дружина або чоловік (цивільний шлюб рахується);
- його/її діти (віком до 23 років);
- його/її батьки;
- його/її дідусь і бабуся, за умови, що вони перебувають на їхньому утриманні.


Особи, які не згадані в цьому списку, повинні бути членами іншого домогосподарства і реєструватися окремо, навіть якщо вони живуть разом.  

Для того щоб уся родина отримала номер в електронній черзі, цей опитувальник має заповнити лише одна особа з родини.

Усі члени Вашої родини, що хочуть отримати грошову допомогу, мають прийти разом на співбесіду в реєстраційний центр (включно з дітьми).

Особи, що не можуть прийти (наприклад лежачі хворі), можуть передати через Вас оригінали своїх документів і медичну довідку про те, що вони не здатні пересуватися внаслідок хвороби.

З собою потрібно мати на кожного члена родини наступні документи:

- індивідуальний податковий номер (для осіб молодше 18 років не обов’язково);

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

- свідоцтво про народження дітей, або інший документ, що підтверджує родинні зв’язки (для тих випадків, коли реєструють дітей);

- гривнева банківська картка головного заявника;

- довідка ВПО, або інший доказ того, що Ви переселенець (якщо Ви підпадаєте під критерії відповідності через те, що Ви переселенець);

- документ, що посвідчує інвалідність або хронічне захворювання (якщо ви підпадаєте під критерії вразливості саме через хворобу, і вона не наочна);

- документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (якщо Ви реєструєте таку дитину)

Грошова допомога надається людям, що постраждали від війни. Вона виплачується одноразово в сумі 6660 грн на кожного члена родини, що підпадає під критерії програми.

Щоб визначити чи відповідаєте Ви критеріям програми, Вам потрібно пройти співбесіду у реєстраційному центрі за адресою м. Одеса, Сабанський провулок, 3 (вхід з провулку).

Скоріше за все Ви підпадаєте під критерії програми, якщо можете ствердно відповісти хоч на одне питання в кожному розділі опитувальника, що розміщений нижче. Якщо Ви не можете цього зробити, вірогідно, що Ви не підпадаєте під критерії програми, і, можливо Вам не варто витрачати Ваш час на співбесіду в реєстраційному центрі.

Якщо Ви зможете ствердно відповісти хоч на одне питання в кожному розділі опитувальника, що розміщений нижче, то Вашій родині буде присвоєно номер в електронній черзі на співбесіду. Номер Ви зможете побачити за декілька хвилин після надсилання заявки за посиланням https://bit.ly/3l7XOdj  в зеленому стовпчику біля Вашого прізвища.

Для пошуку свого прізвища орієнтуйтеся на час, коли Ви відправили заявку. Також можна використовувати клавіші пошуку Ctrl + F.

Після того, як Ви дізнаєтесь номер Вашої родини в електронній черзі, Ви зможете відслідковувати як рухається черга в телеграм каналі https://t.me/unhcr_help_odesa

Коли підійде Ваша черга, то Ви зможете прийти на співбесіду.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та ім'я *
Ваш номер телефону. Бажано той, на якому є Телеграм *
Розділ 1. Критерії відповідності. 
Ви та члени Вашої родини:
*
Required
Розділ 2. Критерії вразливості
Ваша родина:
*
Required
Члени Вашої родини:
*
Required
Члени Вашої родини: *
Required
Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» я даю згоду на обробку моїх персональних даних. А також даю згоду на розміщення мого імені, прізвища і номера в електронній черзі за посиланням https://bit.ly/3qqNn3C *
Required
Ви можете перейти на телеграм канал, де відображається рух черги, за допомогою цього QR-коду.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy