Popovídejme si česky (online) 👩🏻💬
Pokud byste rádi zlepšili svůj mluvený projev v češtině, přidejte se do našeho diskuzního klubu s názvem Popovídejme si česky! 

Květen  2024:

📍 Pondělí 13.5. 2024: Téma:  Hledáme zaměstnání.

📍 Pondělí 27.5.24 Téma:  Národní tradice a zvyky, jako součást sociokultury a české národní identity.  


Popovídejme si česky je diskusní klub, který cílí na cizince žijící dlouhodobě v České republice, kteří si chtějí potrénovat češtinu a jsou na středně pokročilé úrovni. Tedy pro ty, co už ovládají základy češtiny a chtěli by zdokonalit svůj mluvený projevŘeč bude o české společnosti, českých reáliích a o tématech osobního i veřejného života. Kromě zlepšení svých jazykových dovedností se tak účastníci mohou dozvědět i více o české kultuře. Každé setkání se bude probírat nové téma. 

👨Lektorem klubu je dobrovolník Milan Kasimír, který pochází z Prahy, kterého zajímá téma integrace cizinců a rád diskutuje o české kultuře a předává své znalosti o životě v ČR. S vedením konverzačních klubů pro cizince má již tříleté zkušenosti. Kromě diskusního klubu ve volném čase chodí rád na dlouhé výlety.

Klub se koná online každé druhé pondělí od 19:00 do 21:00 hodin. 

Klub probíhá online na tomto odkazu: https://meet.jit.si/Integra%C4%8Dn%C3%ADklub
Přihlašujte se prosím včas, abyste nenarušovali průběh hodiny.

Účast je ZDARMA.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
e-mail: *
Jméno a příjmení: *
Národnost:
Znalost českého jazyka *
Zaškrtnutím políčka níže dáváte ICP souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů pro potřeby aktivity Popovídejme si česky.
Vaše osobní údaje budou dále zpracovávány a archivovány v souladu s obecných nařízení o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje mohou být sděleny bez Vašeho souhlasu pouze, pokud to stanoví zákon. Zákon 101/2000 Sb. Vám poskytuje právo a vyžádání se seznámit s obsahem Vašich osobních údajů, požadovat opravu těchto údajů, jsou-li nesprávné. Domníváte-li se, že správce provádí zpracování Vašich osobních údajů, které je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, máte dále právo požádat správce o vysvětlení a požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Integrační centrum Praha o.p.s.. Report Abuse