Марафон "Успішне завершення року з Classtime". Реєстрація
Будь ласка, заповніть цю форму, якщо вам цікаво взяти участь у Марафоні "Успішне завершення року з Classtime".


Ми заохочуємо будь-кого, хто ще не користувався Classtime або хоче покращити свої навички володіння платформою, подавати заявки. Марафон включає різноманітні завдання, взаємообмін матеріалами, навчальні вебінари про використання функцій в ситуаціях, доречних до кінця року – від вивчення базових функцій до застосування різних стратегій викладання та опрацювання зворотного зв'язку. 1 тиждень – 1 тема. Передбачені теми:

- постановка цілей та взаємопідтримка освітян по всій Україні
- велика гра "Як можна використовувати Classtime зараз?"
- підсумкові оцінювання: поради та підказки
- співпраця та командна робота серед вчителів та учнів
- креативність та креативне вирішення проблем
- що далі: як підбивати підсумки, збирати та опрацьовувати зворотний зв'язок та надихати формувати майбутнє
 
У вас буде кінцевий термін для виконання кожного завдання. Усі завдання та матеріали будуть доступні у групі Facebook, де всі учасники зможуть взаємодіяти. Це означає, що вам потрібно мати обліковий запис Facebook для участі в цьому виданні марафону.

Участь є безкоштовною. Кожен марафонець, який дійде до кінця, отримає Сертифікат, особисту знижку на використання Classtime Преміум після програми. Також будуть спеціальні номінації: всі, хто здобуде їх, отримають бонуси та подарунки від команди платформи.

Після заповнення цієї форми команда Classtime зв’яжеться з вами, щоб підтвердити вашу участь та поділитися інформацією про наступні кроки.

Заповнюючи цю форму, ви надаєте нам дозвіл на використання наданих вами даних для підготовки та проведення даного заходу Classtime.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email-адреса *
Будь ласка, зазначте адресу, через яку заходите на Classtime. Якщо ви ще не зареєструвались, будь ласка, зробіть це до початку програми. Інструкція: https://cutt.ly/UcgBoI6
Посилання на ваш профіль у Facebook *
Для цього заходу вам потрібно використовувати Facebook для участі. Щоб скопіювати посилання на ваш профіль, зайдіть на свою сторінку та скопіюйте посилання.
Ім'я та Прізвище *
Ваш населений пункт (вкл. область) *
Повна назва навчального закладу *
Предмет(и), які ви викладаєте *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Classtime. Report Abuse