Tiešsaistes VIP apmācības, otrdienās, 18:00-21:00
Labdien!

Priecājamies, ka esat nolēmis piedalīties "Vecāku izglītības programmas" apmācībās!

Programmas saturs ir piesātināts ar teorētisku un praktisku informāciju, un piedāvā apgūt prasmes un metodes, kuras viegli integrēt savā ikdienas dzīvē ar bērniem. Uzzināsiet daudz par drošās piesaistes teoriju, bērna smadzeņu darbību un saistību ar uzvedību, sensorajiem procesiem, saiknes veidošanu, bērna stiprināšanu un arī uzvedības koriģēšanu. Vienlaikus šo septiņu nedēļu laikā vecākiem tiks dota iespēja arī dziļāk iepazīt sevi un gūt izpratni par savu pagātni, vajadzībām un pašvērtējumu. Šī būs vērtīga pieredze, kas palīdzēs kļūt par vēl labākiem vecākiem!

Programma ir mērķtiecīgi veidota kā vienots veselums, kur katrai tās daļai ir nozīme kopējās izpratnes radīšanā, tādēļ ir ļoti svarīgi, ka apmeklējat visas viena apmācību cikla nodarbības, tādējādi gūstot vislabāko un pilnīgāko apmācību pieredzi!

Biedrība Tēvi sadarbībā ar Centru ZIN piedāvā Vecāku izglītības programmu jeb VIP tikai tēviem! Vīri nodarbībās uzzina, ka nav vieni ar saviem jautājumiem. Viņi saprot, ka var kļūdīties un par to runāt, un beigās savas kļūdas labot. Vīri iepazīst sevi un attiecības, satiek dzirdīgas ausis un atvērtas sirdis. Cilvēcība vijas cauri katrai sarunai - lai tā būtu par bērniem, attiecībām vai partnerattiecībām. Grupa, kurā dalībnieki ir tikai vīrieši rada drošības sajūtu un iespēju atklāti dalīties ar bērnu audzināšanas izaicinājumiem.

Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un vēlāk arī rēķinu savā e-pastā.
Programmas izmaksas vienam cilvēkam - 229 EUR jeb 32 EUR par nodarbību (3h).

Apmaksas termiņš:
● 1. maksājums 129 EUR apmērā jāveic ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms nodarbību sākuma;
● 2. maksājums 100 EUR apmērā jāveic ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms 5. nodarbības sākuma.
Pārskaitījumu iespējams veikt arī vienā reizē, apmaksājot visu summu.


Mācību grāmata un citi nodarbību materiāli dalībniekam tiks piegādāti līdz nodarbību sākumam uz dalībnieku norādītājiem Omniva pakomātiem.

Šis ir pieteikums apmācību grupai, kura notiks:

Vieta: Tiešsaistē, ZOOM platformā
Laiks: Otrdienās, 18:00-21:00 (no 10.augusta līdz 21.septembrim).

Apmācību datumi:

10.08.: 18:00-21:00
17.08.: 18:00-21:00
24.08.: 18:00-21:00
31.08.: 18:00-21:00
07.09.: 18:00-21:00
14.09.: 18:00-21:00
21.09.: 18:00-21:00

-Apmācības vadīs programmas trenere Elīna Kļaviņa.Vietu skaits ir ierobežots un grupas aizpildās ātri, tādēļ aicinām savlaicīgi aizpildīt anketu, lai nodrošinātu sev vietu vēlamajā grupā. Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un rēķinu savā e-pastā.


Lai varētu reģistrēt Jūsu dalību "Vecāku izglītības programmā" un nosūtītu rēķinu apmaksai, kā arī mācību materiālus, nepieciešami personas dati — vārds, uzvārds, personas kods. Kontaktinformācija - telefona numurs un e-pasta adrese nepieciešama apstiprinājuma ziņas nosūtīšanai un saziņai par neparedzētām izmaiņām nodarbību plānojumā vai norisē. Jūsu sniegtā informācija tiks izmantoti pieteikuma reģistrēšanai un glabāta elektroniskā formātā ar paroli aizsargātā datorā, ne ilgāk kā 12 mēnešus. Jums ir tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu, sazinoties ar biedrību Tēvi (tevi@tevi.lv).
Piekrītu personas datu apstrādei Vecāku Izglītības Programmas vajadzībām. *
Elīna Kļaviņa - PEP mamma (pirmās emocionālās palīdzības mamma) un biedrības “Tēvi” vadītāja. Vada Bērnu emocionālās audzināšanas grupas tēviem, konsultē un sniedz emocionālu atbalstu jaunajiem vecākiem. Ar vīru audzina pusaudzi meitu un bērnudārznieku dēlu. Brīvajā laikā spēlē ģitāru, dzied, vasarās izbauda dārza darbus vasarnīcā. Patīk pārbaudīt sava ķermeņa un prāta spēju robežas, sportojot un mācoties jaunas lietas (valodas, mūzikas instrumentus).
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy