Formularz zgłoszeniowy – uczestnictwo czynne
Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa czynnego w II Ogólnopolskim Kongresie Prawno-Psychologicznym.

Konferencja odbędzie się w sobotę 15 października 2022 roku między 9.00 a 16.00 w formie online na platformie Microsoft Teams.
UCZESTNICTWO CZYNNE:
• 135 zł – certyfikat w wersji tradycyjnej dostarczany pocztą
• 115 zł – certyfikat w wersji cyfrowej dostarczany na pocztę e-mail

Sign in to Google to save your progress. Learn more
E-mail
Tytuł naukowy *
Imię *
Nazwisko *
Reprezentowana uczelnia / inna instytucja *
Tytuł referatu (wystąpienia na konferencji) *
Abstrakt w wersji tekstowej *
Telefon kontaktowy *
Obiecujemy nie dzwonić do Państwa bez uzasadnionej przyczyny. Numer telefonu staje się bardzo przydatny w sytuacji, gdy konieczna jest pomoc uczestnikowi konferencji (np. w znalezieniu kanału na platformie konferencyjnej).
Adres e-mail zintegrowany z aplikacją Microsoft Teams *
Ważne! Na ten adres e-mail zostanie wysłany link do transmisji konferencji.Prosimy o upewnienie się, że mają Państwo zainstalowaną aplikację Microsoft Teams oraz że podany poniżej adres e-mail jest z nią zintegrowany. Nie będzie możliwości zmiany wskazanego w tym miejscu adresu e-mail na inny w terminie późniejszym.
Forma otrzymania certyfikatu *
Sugerujemy w dobie pandemii wybór certyfikatu cyfrowego. Mimo, że nadajemy certyfikaty tradycyjne listem poleconym, listonosze nierzadko wkładają je do skrzynki pocztowej, co powodować może zniszczenie/zgniecenie certyfikatu. Nie mamy niestety wpływu na tego typu zachowania. Certyfikaty cyfrowe są równoważne certyfikatom papierowym.
Adres korespondencyjny na który wysłany ma zostać certyfikat w wersji papierowej *
Certyfikaty konferencyjne zostaną wysłane uczestnikom w przeciągu dwóch miesięcy od zakończenia konferencji. Prosimy o upewnienie się, że będą Państwo w stanie odebrać certyfikat pod podanym adresem (nie będzie możliwości zmiany wskazanego w tym miejscu adresu do wysyłki papierowego certyfikatu w terminie późniejszym). Jeśli wybrali Państwo opcję otrzymania certyfikatu w wersji elektronicznej należy w poniższym polu wpisać "nie dotyczy".
Skąd dowiedział(a) się Pan(i) o konferencji? *
Required
Czy dołączył(a) już Pan(i) do naszej oficjalnej grupy na portalu Facebook? Link do grupy: (https://www.facebook.com/groups/centerforamericanstudies).
Dzięki członkostwu w grupie będą Państwo na bieżąco z naszymi wydarzeniami oraz oferowanymi przez nas zniżkami.
Clear selection
Czy obserwuje już Pan(i) nasz oficjalny profil na portalu Instagram? Link do profilu: https://www.instagram.com/cfasofficial/
Clear selection
Oświadczenia *
1. Akceptacja Regulaminu konferencji naukowych organizowanych przez Center For American Studies jest niezbędna do rozważenia Państwa aplikacji oraz wystąpienia na konferencji; 2. Zgoda na otrzymywanie drogą mailową materiałów promocyjnych jest w pełni dobrowolna (nie wysyłamy materiałów częściej niż ok. raz na 2-3 tygodnie).
Required
Organizator
Organizatorami są Stowarzyszenie Center For American Studies  (KRS – 0000771445, NIP – 7811990247, REGON – 382566518), Center For American & European Studies (NIP 7812019909, KRS 0000895006, REGON 38871141800000) oraz Łukasz Bartosik Center For American, European & Global Studies (NIP 7812015745, REGON 387711534). 

Zapraszamy do śledzenia nas na LinkedIn (www.linkedin.com/company/centerforamericanstudies/) oraz dodania się do naszej grupy na Facebooku, gdzie będziemy na bieżąco informować o naszych wydarzeniach (https://www.facebook.com/groups/centerforamericanstudies).

W razie dodatkowych pytań (w tym technicznych) prosimy o kontakt. Dziękujemy. Mamy nadzieję, że zobaczymy się podczas innych naszych wydarzeń!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy