HIV ve Egzersiz // Konuşmacı: Prof. Dr. Behice Kurtaran // 11 Kasım 2021 Perşembe - 20.30 - 22.00
Verdiğiniz bilgilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Pozitif-iz Derneği tarafından korunacak, üçüncü şahıs ve kurumlar ile kesinlikle paylaşılmayacaktır. Pozitif-iz Derneği etkinliği kayıt altına almayacaktır.

Başvuru yapan kişiler etkinlik sırasında ses veya görüntü kaydı almayacağını kabul ve taahhüt ederler. Kamera ve mikrofon açmak kişilerin kendi inisiyatifindedir ve zorunlu değildir. Pozitif-iz Derneği kamera açan kişilerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
İsim (veya Rumuz) *
Buraya yazacağınız isim veya rumuz Zoom'daki kullanıcı isminizle uyuşmalıdır. Etkinlik günü farklı isimle giriş yapmaya çalışan kişiler etkinliğe alınmayacaktır. Zoom etkinliğinde gerçek isminizin gözükmesini istemiyorsanız, etkinlik başladığında 'Rename' seçeneğinden isminizi değiştirebilirsiniz.
Telefon numarası *
Lütfen telefon numaranızı doğru bir şekilde yazınız. Telefon numaranız hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
E-posta *
Ne zaman HIV tanısı aldınız? *
Bu etkinliğe sadece HIV ile yaşayan bireyler katılabilir.
Tedaviye devam ettiğiniz hastane ve hekim adı *
Formda paylaştığınız kişisel verilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Pozitif-iz Derneği tarafından saklanmasını, üçüncü şahıslarla ve kurumlarla paylaşılmamasını ve ileride yapılacak benzer etkinliklerden haberdar olmayı onaylıyor musunuz? *
Verilerinizin Pozitif-iz Derneği'nde kalmasını onaylamadığınız takdirde verileriniz etkinlik sonrası silinecektir. Verilerinin derneğimizde kalmasına onay verilen kişiler iletişim listemize eklenerek, ileride benzer etkinlikler veya duyurular olduğunda haberdar edileceklerdir.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy