Sakwowe szkolenia narciarskie
WYDARZENIE TYLKO DLA CZŁONKÓW KW SAKWA ZRZESZONYCH W ZWIĄZKACH SPORTOWYCH

Wraz z nadejściem kolejnej zimy spora część z Was będzie chciała wyruszyć w góry na skitury! Zła technika jazdy to szybsze zmęczenie i częstsze kontuzje, realne zagrożenie w górach, szczególnie poza trasą. We współpracy z Jump Camp, klubem narciarskim naszego kolegi Bartka Ziemskiego, przygotowaliśmy dla Was Sakwowe szkolenia narciarskie :) Prowadzić je będą doświadczeni instruktorzy, potrafiący zarazić swoją pasją do zimowego szaleństwa, specjalizujący się w szkoleniu młodych zawodników - zapewniamy, że będziecie w dobrych rękach :)

👉 W szkoleniach może wziąć udział każdy: zarówno osoby, które chcą pierwszy raz stanąć na nartach, jak i wprawni narciarze, chcący poprawić swoją technikę przed nadchodzącym sezonem. Szkolenie potrwa 2h i będzie się odbywało w grupach maksymalnie 6- osobowych. Utworzymy kilka grup, w zależności od Waszych umiejętności i zainteresowania.

👉Termin: 30.01, prawdopodobnie w godzinach 13:00-15:00. W związku z Covidem w tych godzinach stok będzie zarezerwowany dla nas :) Możliwe że po udanej pierwszej edycji będą kolejne w lepszych czasach.

👉 Miejsce: Siglany, Wisła.

👉 Cena: studencka, Jump Camp organizuje to dla Was zupełnie non-profit. Łącznie ok 110zl/godz. do podziału na osoby w grupie (w tym: 80zl stawka instruktorska oraz karnet instruktora). Karnety będą kupowane grupowo, dokładną cenę prześlemy Wam w najbliższym czasie.

Po wypełnieniu zgłoszenia i zorganizowaniu przez nas grup, dostaniecie maile z dokładnymi informacjami i danymi do przelewu.
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Czy jesteś członkiem Sakwy? *
Którego związku jesteś członkiem? *
Jak oceniasz swoje umiejętności narciarskie? /Zdjęcie skionline.pl/ *
Captionless Image
Czy chcesz nam przekazać dodatkowe informacje o swojej jeździe na nartach?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy