Z1204 - Bachata Chill Vibes z Samborem i Mery - Warsztaty w No Limits 8-9.07

  ★★ TERMIN ★★ 8-9 lipca sobota 11:00-14:00 niedziela 11:00-14:00 ★★ INSTRUKTORZY ★★ Dominik Sambor + Marysia Kubik z LofToDance z Krakowa ★★ POZIOM ★★ -> 6h WARSZTATÓW w parach -> min 6 miesięcy tańczenia bachaty ★★ LOKALIZACJA ★★ Szkoła Tańca No Limits, Wrocław, Rynek (ul. Kazimierza Wielkiego 27) http://www.nolimits.art.pl/index.php/kontakt Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif ★★ PROMOCJE CENOWE ★★ -> Niższa cena do 25 czerwca! ★★ DODATKOWO ★★ Zajęcia open w sobotę i w niedzielę :) Zapisy w oddzielnym formularzu :)

  Captionless Image

  BACHATA CHILL VIBES O emocjach w tańcu, o wspólnym napięciu w parze, o interakcji i wspólnym flow :) + nasz charakterystyczny freak out i nowiutkie rozkminy prosto z parkietu :) Nowe rozkminy, nowe figurki, nowa muza, nowa jakość i sprawdzony sposób, uczenia i miażdżącego rozwoju w dwa dni!!! Hiszpański temperament, połączony z charakterystycznym dla nas skupieniem na interakcji w parze, odkrywaniem nowych rozwiązań i przyjemności w tańcu... Poziom: progresywny. Pół roku tańczenia (czyli zaczynam się czuć swobodnie) aż do poziomu zaawansowanego. Będą uwagi podstawowe, zaawansowane i takie, które będą trudne nawet dla nas, abyś mógł wyciągnąć maksimum z warsztatów, niezależnie od poziomu. W sumie 6 godzin w innym wymiarze....zapraszamy...Sambor&Mery" Chcesz wiedzieć więcej? Facebook fanpgae: https://www.facebook.com/Sambor-i-Mery-Bachata-Loftodance-752320321466431/?fref=ts Sambor&Mery Bachata Loftodance.pl

  DODATKOWE ZAJĘCIA OPEN

  Sobota 14:10-14:50 Bachata Tricks + praca ciałem Niedziela 14:10-14:50 Bachata Cover ZAPISY: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeP3xFBFWGeQcPBDTARSDjamxGrW4wCsLnKDhti88oiSGoCSA/viewform

  Captionless Image

  Captionless Image

  Przygotujcie się na bachatową ucztę! Sambor i Mery to jedna z najfajniejszych i najbardziej rozpoznawalnych par bachatowych w Polsce!! Sprawdź sam:) Ogromne doświadczenie,unikatowe zajęcia, mega klimat, masa ćwiczeń, technika, zabawa i mnóstwo nowych umiejętności na każdym poziomie. Kochają tańczyć, kochają uczyć, podbijają serca wszystkich gdzie się pojawia. Innowacyjne zajęcia z ,,Niedotyku", komunikacji i kontaktu w parze, improwizacji, obszyte bachatowa technika i trikami. Uczą nie samych figurek, a interakcji w parze, tańca jako systemu porozumiewania się, tworzenia czegoś wyjątkowego przez każdego z Was.

  Captionless Image

  Poziom: progresywny. Pół roku tańczenia (czyli zaczynam się czuć swobodnie) aż do poziomu zaawansowanego. Będą uwagi podstawowe, zaawansowane i takie, które będą trudne nawet dla nas, abyś mógł wyciągnąć maksimum z warsztatów, niezależnie od poziomu. Jeśli wartościowe dla Ciebie są: -> spojrzenie na bachatę okiem innych instruktorów -> wszechstronny rozwój -> najlepsze rzeczy podpatrzone u mistrzów w Hiszpanii to czemu jeszcze Ciebie nie ma na liście zapisanych?

  Captionless Image

  MERY (Marysia Kubik): Swoją przygodę z ruchem zaczęła od tańca towarzyskiego. Później przyszedł czas na Jazz i Hip Hop. Szkoliła się w krakowskich Szkołach: Shock Mode, Jazz Dance Center oraz w teatrze Tańca DF. Ukończyła Studium Choreograficzno - Instruktorskie z Dziedziny Tańca Jazzowego. Pracowała jako tancerka w grupie bodypaintingowej TAMTAMITUTU oraz jako instruktorka w Akademii Tańca Shock Mode. Od kilku lat zajmuje się tańcami karaibskimi. Zaczynała od Salsy Kubańskiej ale jej prawdziwą miłością stała się Bachata. SAMBOR (Dominik Sambor): Jest instruktorem krakowskiej szkoły Loftodance. Kilka lat temu Bachata stała się dla niego najważniejsza i postanowił się jej poświęcić. Od tego momentu większość swojego czasu spędza na parkiecie rozwijając swoje umiejętności ruchowe. Dla niego ten taniec nie ma granic: uczy bazy a potem uświadamia kursantom, że każdy może kreować swój własny styl. Oprócz techniki, skupia się na emocjach w tańcu, sposobie dotyku, przepływie energii między partnerami, wyrazie scenicznym i na relacji jaka się tworzy w parze. Kreatywnie patrzy na ruch i ciągle szuka nowych rozwiązań ruchowych. Sambor prowadzi również z zajęcia z izolacji ciała. "Uczymy bachaty 3-4h dziennie zarażając naszą pasją wszystkich doookoła. W weekendy prowadzimy regularne warsztaty w różnych miastach i przede wszystkim stawiamy na rozwój. Inwestujemy w lekcje prywatne i w zajęcia festiwalowe, ciągle szukając inspiracji. Doświadczenie zdobywamy szkoląc się u najlepszych. Kilka razy w roku odwiedzamy Hiszpanię. Zdobyliśmy certyfikaty od naszych absolutnych Mistrzów - Daniela i Desiree oraz Korke i Judith. Sięgamy też do innych technik tańca aby nasz taniec mógł być coraz ciekawszy ale jednak to bachata pochłania nasze życie. Dla nas bachata to taniec bardzo gęsty, zmysłowy, taki który pozwala przekroczyć obowiązujące na co dzień konwencje społeczne. To także taniec bardzo uczuciowy i czuły, który buduje poczucie bliskości i porozumienie bez słów. Relacja pomiędzy partnerami jest w nim nadrzędna w stosunku do skomplikowanych kroczków i figur." Oto lista w czym się specjalizują: - Bachata SENSUAL - Bachata CONTACT - IMPRO - Bachata EMOCJE - Bachata EKSPERYMENTALNA - Bachata TECHNIKA - Bachata R&B STYLE - Bachata DOMINIKAŃSKA - Bachata MODERNA - Bachata DIPS AND TRICKS - Bachata FIGURKI - Bachata FOOTWORK AND BODYMOVEMENT (solo)

  Captionless Image

  Captionless Image

  Captionless Image

  Captionless Image

  Płatność można dokonać na 2 sposoby: a) gotówką/kartą na recepcji b) przelewem na konto [UWAGA: ZMIANA NUMERU KONTA] : No Limits Szkolenia 38 1140 2004 0000 3602 7583 3435 (z dopiskiem "Bachata CHILL VIBES, nazwiska uczestników") Po wykonaniu przelewu, wyślij potwierdzenie przelewu na maila info@nolimits.art.pl -> wtedy na pewno uwzględnimy Twoją wpłatę z dobrą datą Jeśli Twój zapis trafił na listę rezerwową (z powodu zbyt dużej ilości chętnych), w przeciągu 24h otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem tej informacji (z wyłączeniem weekendów, świąt i dni wolnych od pracy).

  Captionless Image

  -> Można zapisywać się solo lub w parach, na zajęciach przewidziane są częste zmiany w parach -> Można również zapisać się na recepcji w Szkole Tańca No Limits ->UWAGA: ZAPIS TYLKO NA 2 DNI! -> Informacje możliwe również TU: *** 726 585 726, *** info@nolimits.art.pl, *** wiadomość FB: www.facebook.com/nolimitsartpl Pamiętaj że do 25 czerwca jest taniej: przekaż znajomym żeby nie przegapili terminu :)
  This is a required question
  This is a required question
  Must be at least 12 characters.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  SKRÓCONY REGULAMIN ZAJĘĆ:

  1. Na zajęcia obowiązkowo należy przynosić obuwie zmienne 2. Przyjdź co najmniej 15 min przed rozpoczęciem zajęć 3. Pamiętaj o terminowym dokonaniu wpłaty - od tego zależy cena i ewentualne zniżki 4. Przygotuj się na miło spędzony weekend :) Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminweekend.pdf
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  PRZEŚLIJ FORMULARZ :)

  JAK DO NAS TRAFIĆ: