Ankieta - wstępne zgłoszenia do służb ZG'17
CZUWAJCIE!

W tym roku ruszamy wcześniej ze zgłoszeniami do służb.

Ta ankieta jest informacją dla organizatora, z kim może pracować i przygotowywać Zlot Grunwaldzki 2017.

Przeczytajcie opisy służb zanim się zgłosicie. Osoby, które zdeklarują współpracę będą w pierwszej kolejności informowane o dalszych działaniach przy zlocie, będą budować zespoły które sprawią że Zlot przybiegnie sprawnie i będzie lepszy od poprzedniego.

Zlot odbędzie się w dniach 10-16 lipca 2017 r.
Odpowiednio każda służba musi przyjechać wcześniej np. 9 lipca w przypadku HSP.
Oczywiście do każdego członka służb będziemy podchodzić indywidualnie.

Informacja o dalszych krokach zostanie wysłana Wam na adres e-mail pod koniec marca.

W razie pytań prosimy o kontakt: zlot.grunwaldzki@zhp.net.pl


Służby:

1) Biuro Zlotu: szukamy 2-3 osób do obsługi w wieku 15+, główne zadania: m.in. pomoc przy świętach, obsługa gości, dokumenty wewnętrzne zlotu - całość zlotu w biurze

2)Recepcja Zlotu: szukamy 6-7 osób w wieku 15+, główne zadania: m.in. rejestracja uczestników, obsługa dzienna recepcji, sprzedaż. - całość zlotu w recepcji

3) HSP czyli Harcerska Służba Porządkowa: szukamy ok. 40 osób w wieku 15+, główne zadania: m.in. ochrona zlotu, zabezpieczenie, pomoc w obstawie imprez - całość zlotu w hsp
Szef HSP 2017 - pwd. Paweł Radawiec

4)Biuro programowe: szukamy ok. 5 osób w wieku 16+, główne zadania: m.in. obsługa biurowa programu, wydawanie materiałów programowych, nadzór nad przebiegiem zadań programowych, opieka nad programowcami z zewnątrz - całość zlotu w biurze programu

5) Zespół programowy:
każdy kto prowadzi zajęcia podczas Zlotu, są to osoby które prowadzą zajęcia doraźnie (np. wykonując zadania grunwaldzkie) lub osoby, które prowadzą zajęcia w wybranym dniu lub podczas całości Zlotu.

6) Zespół kwatermistrzowski: szukamy ok. 10 osób :) w wieku 15+, główne zadania:m.in. przywóz i wywóz sprzętu, pomoc w rozstawianiu sprzętu zlotowego, pomoc w kuchni, codzienna służba w kwaterce - całość zlotu w kwaterce. Przyjazd 2-3 dni wcześniej.) 0 zł wpisowego.
Kwatermistrz Zlotu 2017 - phm. Łukasz Rogiński

7) Kawiarenka: szukamy ok 4 osób w wieku 15+:, główne zadania: przyjmowanie i wydawanie towaru, sprzedaż - całość zlotu w kawiarence.

8) Grun -Info: szukamy ok. 3 osób w wieku 16+, otwartych, odważnych, z dobrą dykcją: główne zadania: m.in. obsługa radia zlotowego, tworzenie i realizacja audycji - całość zlotu w grun-info

9) Promocja Zlotu: szukamy ok 6 osób w wieku 15+, których pasja to np. fotografia, tworzenie klipów video, pisanie artykułów. Obecność na całym zlocie.

10) Zespół plastyka: szukamy ok 3 osób w wieku 15+, które pomogą przygotować cała scenografię zlotu. Obecność na całym zlocie.

11) Służba ratownicza: szukamy ok. 15 osób, Do służby poszukujemy przede wszystkim osób pełnoletnich – pielęgniarki, ratowników medycznych, ratowników Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, którzy będą stanowili trzon patroli ratowniczych i to właśnie te osoby będą miały pierwszeństwo przy przyjmowaniu do służby ratowniczej. Dodatkowo zgłaszać się mogą osoby, które ukończyły Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy (Ratownicy ZHP) lub inny równorzędny.
W czerwcu odbędzie się spotkanie dla osób, które zgłosiły się do służby ratowniczej, które będzie miało na celu ustalenie szczegółów oraz usystematyzowanie wiedzy na temat zabezpieczenia medycznego imprezy. Obecność obowiązkowa.
Odpowiedzialny: phm. Adam Kusiński
SŁUŻBA *
IMIĘ I NAZWISKO *
Your answer
STOPIEŃ HARCERSKI LUB INSTRUKTORSKI *
Your answer
CHORĄGIEW *
Your answer
HUFIEC *
Your answer
NAZWA JEDNOSTKI / PRZYDZIAŁ SŁUŻBOWY *
Your answer
ADRES E-MAIL *
Your answer
NR TELEFONU *
Your answer
MOJE UWAGI / PROPOZYCJE/ SUGESTIE *
Your answer
DLACZEGO WYBRAŁEŚ TĄ SŁUŻBĘ? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy