Zapisy do udziału w projekcie ChessSL
Cześć :)

Miło nam, że interesujesz się projektem ChessSL realizowanym przez Reasoning Research Group działającą w Zakładzie Logiki i Kognitywistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Celem projektu  jest sprawdzenie, czy szachiści powyżej rankingu ELO 1800 ulegają schematom rozumowań zaobserwowanym wśród osób niewyspecjalizowanych.

Spotkamy się  na w klubie Polonia Wrocław dwa razy w następujących po sobie dniach. W pierwszym dniu rozwiążesz przy komputerze testy zdolności poznawczych (będzie to specyficzna forma gier mierzących takie cechy jak pamięć, zdolność abstrakcyjnego myślenia czy umiejętność skupienia uwagi) oraz przeanalizujesz trzy pozycje szachowe. To spotkanie potrwa ok dwóch godzin. W następnym dniu ocenisz analizę kilku pozycji szachowych. To zajmie Ci około godziny. Po całości porozmawiamy chwilę o Twoich spostrzeżeniach i uwagach, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wypłacimy wynagrodzenie za poświęcony nam czas - bon do empiku o wartości 50 zł.

Prosimy o zaznaczenie niżej dni w których możesz wziąć udział w badaniu. Dokładną godzinę spotkań i inne niezbędne szczegóły ustalimy indywidualnie, drogą mailową.


Dominika Gorol
Joanna Maruszczak
Mariusz Urbański

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
W które dni możesz wziąć udział w badaniu?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy