Průzkum neurologických poruch bez organické příčiny (známých také jako konverzní poruchy, funkční neurologické poruchy, psychogenní poruchy, somatizační poruchy)
ÚVOD

Tento průzkum se týká neurologických poruch, u kterých není odhalena organická příčina (například třes, paréza, porucha chůze, neepileptické záchvaty). Jednou z hlavních charakteristik těchto poruch je, že se mění v reakci na distrakční úlohy motorického či kognitivního typu. Například třes jedné ruky změní frekvenci nebo ustane, když pacient provádí pohyby druhou rukou nebo počítá pozpátku.

Vyplněním tohoto dotazníku nám pomůžete získat užitečné informace o názorech, znalostech, klinických zkušenostech a nesnázích, se kterými se neurologové setkávají při řešení těchto poruch a zjistit, o jaké poznatky by mohl být zájem v rámci budoucích vzdělávacích aktivit.
 
Prosíme Vás, abyste laskavě odpověděl/a na následující otázky na základě Vašich osobních zkušeností. Vyplnění dotazníku si vyžádá zhruba 5 minut.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Informovaný souhlas *
Dotazník je anonymní a v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Získané údaje budou zpracovány jako celek a použity pouze pro účely tohoho průzkumu, při plném dodržování platných právních předpisů o ochraně osobních údajů (zákon č. 110/2019 Sb.). Máte právo kdykoliv bez udání důvodu vyplňování dotazníku přerušit, vámi uvedené údaje pak nebudou použity.                                                                                                                                                                                                               * * Prohlašuji tímto, že jsem se, před svou účastí v průzkumu, seznámil/a se skutečností, že mohu svou účast v průzkumu bez udání důvodu kdykoliv přerušit, a tím nebudou mnou uvedené údaje použity. Dále prohlašuji, že jsem byl seznámen s účelem průzkumu a se skutečností, že mnou uvedené údaje budou důvěrné a chráněné dle platných právních předpisů o ochraně osobních údajů (zákon č. 110/2019 Sb.). Dále beru na vědomí skutečnost, že přístup k informacím budou mít pouze osoby, které průzkum vedou, a to pouze za účelem jejich zpracování a anonymního publikování jeho výsledků za vědeckým účelem.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy