Brain&Breakfast 19.4.2018: Lenka Bradáčová
Pokud chcete dorazit na natáčení snídaně Brain&Breakfast do Městské knihovny v Praze (Mariánské náměstí 98/1), přihlašte se prosím v tomto formuláři.

Až se bude snídaně blížit, potvrdíme vám na Váš e-mail, že pro Vás budeme v Hubu držet židli. Kdyby Vám do účasti něco vlezlo, napište o tom prosím Alici na e-mail alice@brainbreakfast.cz

Pokud to ale máte do Prahy daleko, nezoufejte. Snídaně se živě vysílají do firem, coworkingů, komunitních center i škol po celé republice. Místo, kam to máte nejblíže si můžete najít na adrese: http://www.brainbreakfast.cz/kde/ Pro přihlášení k návštěvě bude nejlepší spojit se přímo s vybraným místem.

Těšíme se na Vás!
Tým Brain&Breakfast

Vaše celé jméno *
...abychom si vás mohli uložit do seznamu hostů.
Your answer
Kontaktní e-mail *
...na který vám před akcí potvrdíme, že pro vás máme připravenou židli.
Your answer
Telefonní kontakt
...ten využijeme pouze v případě náhlé a nečekané změny.
Your answer
Organizace *
...protože nás moc zajímá, kdo snídaně navštěvuje.
Your answer
Pracovní pozice
...abychom toho o vás věděli ještě trošicku více.
Your answer
Souhlas s pořizováním fotek a videozáznamu *
...protože snídaně živě promítáme do dalších míst a pořizujeme jejich záznam i fotky, potřebovali bychom váš souhlas s tím, že fotografie i videa, na kterých se objevíte, můžeme použít pro účely snídaní Brain&Breakfast a aktivit Red Button.
Přihlášení do newsletteru
...rádi bychom vám krom účasti na snídani nabídli také možnost přihlášení do newsletteru "Shortcut", který posíláme pravidelně 1x za měsíc a dozvíte se v něm o nadcházející snídani, ale také řadě dalších neméně zajímavých akcí, setkání a dalších aktivit.
Odkud o Brain&Breakfast víte? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Štěstí v práci.