Vliv zeleně na teplotní komfort v obcích
Dotazník je součástí řešení výzkumného projektu financovaného Technologickou agenturou ČR s názvem Teplotní komfort v obcích: pocitový vjem obyvatel, fyzikální skutečnost, role zeleně. V období 2019-2021 jej řeší kolektiv z Ústavu výzkumu globální změny AV ČR, v.v.i. a Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
Cílem projektu je porovnat vjemy obyvatel týkající se teplotního komfortu v obcích, ve venkovním prostředí obcí, kde žijí, kde se pohybují či tráví čas; s fyzikální skutečností teplotních charakteristik zachycených prostřednictvím moderních metod pozemního a leteckého DPZ. Na základě zjištění a měření budou připraveny názorné demonstrační materiály pro ekologickou výchovu žáků základních a středních škol, běžné obyvatele a samosprávu sídel.
Cílem tohoto dotazníku je zjistit povědomí občanů obcí a měst o veřejné zeleni a jejích přínosech pro člověka.
Zájmovými územími projektu je pětice níže uvedených lokalit. Pro ně jsou pořizována letecká data a pozemní data o teplotě a dalších jevech. Nicméně, tento dotazník je určen respondentům ze všech koutů České republiky, kteří mohou popsat svůj postoj k zeleni a teplotnímu komfortu v libovolné obci, kde se aktuálně zdržují. Prosíme pouze, abyste zaznačili, zda se jedná o místo z výčtu nebo jiné.
Clear selection
Máte v obci, kterou jste označili (nebo připsali) v předchozí otázce trvalé bydliště?
Clear selection
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy