Jauniešu konference IV
Ceturtā Salacgrīvas novada jauniešu konference notiks 2019.gada 18.oktobrī, 15:00 - 20:00, Rīgas ielā 10A, Salacgrīvā, Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta telpās. Pasākums, ko rīko Salacgrīvas novada jaunatnes iniciatīvu centrs “BĀKA”, kopā pulcē jauniešus no visa novada, lai veicinātu savstarpējo sadarbību, gūtu jaunu pieredzi, kontaktus, radītu jaunas idejas un motivāciju, iepazītos ar uzņēmīgu jauniešu pieredzes un veiksmes stāstiem, dalītos viedokļos par jauniešiem aktuālām tēmām, kā arī individuāli un grupās piedalītos personības izaugsmes praktiskajās nodarbībās. Šī gada tēma - medijpratība un aktiermeistarība.

Reģistrē savu dalību konferencei jau tagad!

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts, fotogrāfijas un video var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos. Sniegtie dati reģistrācijas anketā tiek izmantoti tikai un vienīgi pasākuma organizētāju vajadzībām un netiks nodoti trešajām personām.

Vairāk info: jic@salacgriva.lv; www.facebook.com/jicbaaka
Tavs vārds, uzvārds
Your answer
Izglītības iestāde
Klase
Kādus sociālos tīklus, aplikācijas Tu izmanto visbiežāk savā ikdienā?
Your answer
Vai Tev ir nācies saskarties savā ikdienā (mājās, skolā, brīvajā laikā) ar cilvēkiem, kuri Tevi nesaprot? Apraksti, lūdzu, situāciju!
Your answer
Vai kādreiz esi noticējis/ dalījies ar ziņām, kas izrādās viltus ziņas? Apraksti, lūdzu, situāciju!
Your answer
Tava dzīvesvieta
Paldies par reģistrāciju! Uz tikšanos 18.oktobrī, Salacgrīvā!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy