Formularz zgłoszeniowy na kurs krytycznej analizy przekazów medialnych i przeciwdziałania przemocy ze względu na płeć, realizowany w ramach projektu "Krytyczne myślenie i analiza przekazów medialnych - młodzi liderzy i liderki na rzecz bezpieczeństwa i sprawiedliwości"
Kurs składa się z modułów:
a) czterodniowy kurs krytycznej analizy przekazów medialnych i przeciwdziałania przemocy ze względu na płeć (15-16 grudnia 2018, 12-13 stycznia 2019, w godzinach 9:00-17:00),
b) przygotowanie indywidualnie lub w zespole programu i konsultacje merytoryczne poprzedzające Tydzień Zgody (Consent Week) w wymiarze ok. 3 godziny na zespół,
c) organizacja i przeprowadzenie Tygodnia Zgody (Consent Week) dla wybranej społeczności szkolnej lub akademickiej, w miejscu wybranym przez osobę uczestniczącą w projekcie lub zespół (marzec 2019).
Kurs wraz z Tygodniem Zgody stanowi całość od pierwszej do ostatniej godziny, dlatego wymagana jest obecność na całych zajęciach.

1. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wypełnienie niniejszego formularza zgłoszeniowego. Nie jest to jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do udziału w projekcie. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 21 listopada 2018 r. (środa), do godziny 24:00.
2. Przyjęcie zgłoszenia i rezerwacja miejsca w projekcie zostanie potwierdzona drogą mailową, najpóźniej do dnia 25 listopada 2018 r. (niedziela)
3. W związku z warunkami dotacji, podczas procesu rekrutacji będziemy zwracać uwagę na zróżnicowanie grupy.
4. Osoba zakwalifikowana do projektu jest zobowiązana niezwłocznie wypełnić i odesłać skan lub zdjęcie podpisanej umowy szkoleniowej oraz dostarczenie oryginału w pierwszym dniu zajęć.

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Adres email *
Your answer
Miejscowość zamieszkania/studiowania/działania *
Your answer
Miejsce nauki lub pracy/działania społecznego *
Your answer
Prosimy o napisanie kilku słów na temat Pana/Pani motywacji do udziału w kursie *
Your answer
Prosimy o opisanie a) ewentualnych dotychczasowych doświadczeń w zakresie przeciwdziałania przemocy ze względu na płeć wobec kobiet i/lub dziewcząt, b) szkoleń o podobnej tematyce, w których Pani/Pan uczestniczył/a (pytamy o nie, lecz nie jest to kryterium decydujące)? *
Your answer
Organizatorkom seminarium zależy na tym, aby wydarzenie było dostępne dla osób z różnymi niepełnosprawnościami. Prosimy o zaznaczenie, w jaki sposób możemy sprawić, by seminarium było dla Pani/Pana dostępne (tłumaczenie na PJM, podstawowa asystentura, opieka nad dzieckiem w trakcie obrad itp.). *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Autonomia. Report Abuse - Terms of Service