Myśliwi kontra ASF - pasja a epidemia
Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu. Formularz badawczy zawiera pytania dotyczące udziału polskich myśliwych w zwalczaniu Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) oraz sposobu organizacji walki z ASF na terenie Polski, a także kwestii związanych z budowaniem wizerunku polskiego łowiectwa.

Ankieta jest przeprowadzana wśród reprezentatywnej grupy polskich myśliwych w ramach badań naukowych prowadzonych przez zespół badaczy z Katedry Leśnictwa i Ekologii Lasu Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Badanie jest dobrowolne i anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowo-dydaktycznych. Czas wypełniania ankiety nie powinien przekroczyć 10 minut.

W przypadku pytań bądź wątpliwości w dowolnym miejscu możecie Państwo przerwać badanie i skontaktować się z dr inż. Małgorzatą Krokowską–Paluszak dostępną pod nr tel. 609-94-66-91, bądź mailem malgorzata.krokowska.paluszak@uwm.edu.pl

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy