Studentų ir jaunųjų mokslininkų psichikos sveikatos tyrimas
INFORMUOTAS SUAUGUSIO ASMENS SUTIKIMAS DALYVAUTI TYRIME
ĮVADAS.
Tai yra informuoto sutikimo dalyvauti tyrime forma. Joje pateikta svarbi informacija apie šį tyrimą. Prašome nuodugniai susipažinti su šia informacija, kad galėtumėte išreikšti savo sutikimą arba nesutikimą dalyvauti tyrime.

TYRIMO TIKSLAS.
Tyrimą vykdo Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga. Tyrimu siekiama įvertinti Lietuvos aukštosiose mokyklose studijuojančių studentų psichologinę gerovę ir su ja susijusius veiksnius. Po duomenų surinkimo, remiantis tyrimo duomenimis bus formuojamos rekomendacijos už studentų ir mokslo daktarų ruošimą atsakingoms institucijoms (Universitetų administracijos, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija).

DALYVAVIMO IR PASITRAUKIMO SĄLYGOS.
Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas. Vidutinė tyrimo trukmė – 25 min. Net sutikus dalyvauti, Jūs galėsite pasitraukti iš tyrimo bet kuriuo metu. Jūsų sprendimas dalyvauti ar nedalyvauti, o taip pat ir pasitraukti iš tyrimo neapribos Jūsų įprastai turimų teisių ar gaunamų paslaugų.

DALYVAVIMO TYRIME RIZIKA.
Tyrėjai nenumato, kad dalyvavimas tyrime Jums galėtų sukelti didesnius išgyvenimus nei patiriami kasdieniame gyvenime.

KONFIDENCIALUMAS.
Bet kokia informacija, kuri bus surinkta tyrimo metu išliks anonimiška ir konfidenciali, t.y. po tyrimo surinkti duomenys bus pateikti apibendrinti, nuasmeninti.

TYRIMO DUOMENŲ PANAUDOJIMO TIKSLAI IR SUNAIKINIMAS.
Tyrimo metu surinkti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais ir viešinami tik apibendrinti. Internetinės apklausos duomenys bus kaupiami internetinėje „Google Forms“ sistemoje ribotą laiką (apklausos vykdymo laikotarpiu) bei saugomi tyrimo vykdytojų kompiuteriuose neribotą laiką. Kadangi jokių duomenų, galinčių identifikuoti konkretų asmenį, renkama nebus, galimybės prašyti pašalinti iš duomenų masyvo Jūsų konkrečius duomenis nebus įmanoma.

KONTAKTAI.
Jei turite klausimų ar pageidaujate detalesnės informacijos apie tyrimą tiek tyrimo eigoje, tiek po jo galite kreiptis į Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungą info@ljms.lt
Ar Jūs sutinkate dalyvauti tyrime? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy