Лекція "Сучасні міфи України"
З давніх-давен люди складали історії про богів та героїв, їхні життя і подвиги. Ті історії посідали значне місце у внутрішньому світі цілих поколінь і впливали на поведінку людей. Зараз вважається, що міфам немає місця в сучасності. Що це - просто казочки, які потрібно якомога швидше розвінчувати, спираючись на факти.

Але при уважному погляді виявляється, що міфи впливають на нас, сучасних людей не менше, аніж на наших пращурів. Що міфи є основою для політичних ідеологій. Ба більше - українці є носіями одразу кількох міфів. Іноді їх вплив благотворний, частіше - руйнівний, але майже завжди - несвідомий.

Якщо хочете зануритись у сферу сучасних міфів України і закласти основу для роботи з ними - приходьте у четвер, 23 вересня у Гончаренко-центр о 16.00 за адресою: вул. Велика Перспективна, 4 а (другий поверх). Зустріч проводить Олександр Говорухін

Записуйтесь, заповнюйте анкету: https://cutt.ly/YW9qhNJ - щоб ми знали, скільки печива, цукерок, кави та чаю готовувати. І нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні.

А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop
Напишіть ваше прізвище та ім‘я будь ласка *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад: .0508849716
Скажіть, чи ви раніше брали участь у заходах у Гончаренко центрі? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy