Zgłoszenie na Larparcię, Larpart 2021
Skoro tutaj jesteś, to z pewnością chcesz zgłosić się na wolontariusza (dalej nazywanego Larparcięciem) i pomóc nam w organizacji Larparta 2021 w trakcie trwania samej imprezy. Wystarczy wypełnić ten prosty formularz i poczekać aż nasz sztab odpowiednio wykwalifikowanych borsuków przejrzy formularze i wybierze odpowiedni zespół.

W razie pilnej potrzeby kontaktu, celem wyjaśnienie kwestii wszelakich, prosimy o kontakt mailowy pod adresem "larpart.wolontariat@gmail.com".

Pozdrawiamy,
Załoga Larparta oraz jednoosobowy dział wolontariatu w postaci Rafała Janiszewskiego.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Ksywka/Przezwisko/Pseudonim
Numer telefonu i inne preferowane formy kontaktu *
Przyda się w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach. Dobra komunikacja to podstawa!
Wiek *
Potrzebny głównie do potencjalnych wewnętrznych statystyk/podsumowań.
Miasto *
Daj znać, skąd do nas jedziesz :] Informacja przyda nam się do późniejszych statystyk podsumowujących imprezę, może też pomóc przy organizacji godzin dyżurów.
Kiedy i na ile przyjeżdżasz *
Przyjazd na całą imprezę to duży plus, jeśli chodzi o planowanie grafiku dyżurów. Jeśli wiesz już, że weźmiesz udział tylko w części konwentu lub termin Twojego przyjazdu będzie uzależniony od programu - daj nam znać! Nie skreśla Cię to z listy potencjalnych Larparciąt. Pamiętaj tylko, że jako wolontariusz musisz mieć wykupioną akredytację na cały konwent - to od jej ceny będziemy odliczać zniżki, w zależności od pracy włożonej w organizację Larparta.
Jaką chcesz pełnić funkcję? *
Zgłaszając się na Larparcię oświadczasz światu, że nie boisz się zakasać rękawów i nieść pomoc tam, gdzie jest ona w tej chwili najbardziej potrzebna! Nieważne czy jest to noszenie stołów, podpinanie sprzętu, przygotowywanie miejscówek pod kolejne larpy na coraz to wymyślniejsze sposoby (których 5 minut wcześniej nie spodziewali się nawet sami twórcy), czy sprzątanie kałuży kisielu na środku pokoju (oczywiście tylko, jeśli była ona niezbędnym elementem dla udanego larpa!). Jeśli gdzieś jest jakaś praca do wykonania - Tobie ona nie straszna. Zgłaszając się na Larparcię-Kierowcę oświadczasz, że masz samochód i prawo jazdy, i chcesz pomóc naszym Logistykom sprawić by impreza była dobrze zaopatrzona w rzeczy codziennego użytku. I tego niecodziennego też. Jako Kierowca będziesz odpowiadać przed szefem Logistyki, nie działu HR.
Required
Ile czasu w trakcie swojego pobytu na Larparcie 2021 chcesz poświęcić na dyżury *
Od tego zależy, jak duży zwrot od kosztu pełnej rezerwacji na polu namiotowym Ci przyznamy. Nie przewidujemy Larparciąt akredytujących się na pojedyncze dni.
Zwroty za akredytacje i kierowcy.
Zakładamy, że od kierowcy wymagany jest jeden kurs na dwa dni. Podręcznikowa wersja kursu wygląda następująco: Kierowca dostaje liste zakupów i pieniądze na nie oraz otrzymuje zwrot za paliwo za wspomniane kursy (potwierdzone paragonami za paliwo). Za świadczone w ten sposób usługi otrzymuje maksymalny zwrot przewidziany dla zwykłych Larparciąt.
Czy masz jakieś specjalne umiejętności, które mogą się przydać Larparcięciu, a o których raczej nie myśli się przy tworzeniu takiego formularza?
Mówimy tutaj o takich rzeczach jak mechanika, elektronika, IT, pierwsza pomoc czy cokolwiek z podobnych (techicznych i nie tylko) dziedzin. Jeśli masz takie zdolności, daj nam znać! Zawsze dobrze wiedzieć, że gdzieś na konwencie może znajdować się Larparcię do zadań specjalnych ;)
Czy masz jakieś kontuzje, problemy zdrowotne, czy przyjmujesz leki, o których powinniśmy wiedzieć?
Wpisz wszystko, co przychodzi Ci na myśl, a może pasować do tego pola. Miej jednak na uwadze, że duża część zadań Larparciąt to jakaś forma pracy fizycznej. Wierzymy, że znacie siebie, swoje limity i wiecie co jesteście w stanie robić bez ryzyka dla swojego zdrowia.
To chyba wszystko. Chyba, że jest coś co jeszcze możesz chcieć nam powiedzieć? :]
Inne uwagi mile widziane. Wierszyki, dowcipy, przejawy artyzmu i tym podobne - również :]
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy