Self-Transcendence Race • Přihláška / Application Form
Zde se můžete předem přihlásit na některé z letošních kol dvoumílového Závodu sebepřekonávání v pražské Stromovce. Chystáte-li se na náš závod poprvé, tato přihláška vám ušetří vyplňování registračního lístku na startu a urychlí průběh registrace na startu - stačí, když si vyzvednete startovní číslo. Tuto online přihlášku je možné vyplnit vždy nejpozději v pátek před závodem do 20.00 h. / You are welcome to use this application form to register for any of the 2-Mile Self-Transcendence Races in Stromovka. If you are a newbie at our race, this advance application will spare you of filling the registration slip at the start on the race day - all you need is to pick up the start number. This online application must be submitted no later than on the Friday prior to the race day, 8:00pm.
Pozor, pozor :)
Určitě jste již zaregistrovali, že v červnu se nekoná klasický Lívancový běh, nýbrž novinka – ZMRZLINOVÝ POHÁR 4členných štafet! Nezmeškejte ho a přihlaste se prosím předem na stránce https://cs.srichinmoyraces.org/stafetovy-beh-na-4krat-1-mili // You may have noticed that in June, there will be no Pancake Race, but a running novelty – THE ICE CREAM CUP of 4-member relay teams! Do not miss it and kindly register in advance at https://cs.srichinmoyraces.org/stafetovy-beh-na-4krat-1-mili !
Jméno / First name *
Your answer
Příjmení / Surname *
Your answer
Datum narození / Date of birth *
(Pozor na rok, nejspíš jste se nenarodili letos... ;-) / Mind the year; most likely you have not been born this year... ;-) )
MM
/
DD
/
YYYY
Účastnil(-a) jste se některého kola v letošním nebo loňském roce? / Have you participated in any of our 2-mile races this or last year? *
Kategorie / Category *
Pozn.: V roce 2019 do dětských kategorií patří závodníci s ročníkem narození 2007 a mladší. V kategorii dospělých tedy startují všichni, kteří v průběhu tohoto roku dosáhnou věku 13 let nebo vyššího. / Note: In 2019, participants born in 2007 or younger start in the Children categories. Those who reach the age of 13 or higher any time this year belong to the Adult categories.
Vyberte datum závodu / Select the date of the race: *
Stát / Country
Město / City
Your answer
Klub / Club
Your answer
Poznámka / Note
Your answer
*
Required
*
Required
Plné znění podmínek ochrany osobních údajů / Detailed Privacy policy description:
https://cs.srichinmoyraces.org/files/cs/documents/souhlas_se_zpracovanim_osobnich_udaju_web.pdf
Startovné / Entry fee
Dobrovolné startovné činí 50 Kč. Děti do 12 let zdarma. / Race fee: voluntary 50 CZK. Children up to 12 years free.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.