Darba un privātās dzīves līdzsvars darbavietā 2.0

2022. gada 28. janvāris - 2022. gada 25. februāris, Zoom platforma

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina atkārtoti darba devējus pieteikties apmācību vebināru ciklam "Darba un privātās dzīves līdzsvars darbavietā 2.0".

Ņemot vērā lielo darba devēju interesi par vairākām apmācībās iekļautajām tēmām, LDDK izsludina 5 papildu vebinārus no šī gada 28. janvāra līdz 25. februārim:

- Atbalsta pasākumi darbiniekiem garīgai un fiziskai veselībai un labbūtība darbavietā
- Atbalsta pasākumi sieviešu un vīriešu vienlīdzīgām iespējām darba tirgū
- Atbalsta pasākumi darbiniekiem elastīgam darba režīmam
- Atbalsta pasākumi darbiniekiem ar bērniem līdz 18 gadu vecumam
- Atbalsta pasākumi darbiniekiem – aprūpētājiem

Aicinām piedalīties jebkuras jomas organizāciju un uzņēmumu pārstāvjus – gan privātajā, gan publiskajā sektorā strādājošos, jo darba un privātās dzīves līdzsvars ir nozīmīgs priekšnoteikums veiksmīgai darbībai ikvienā darbavietā.

Apmācību mērķis ir veicināt labbūtību (angļu val. well-being) jeb labjūtību darbavietās, proti, cilvēka veselības, laimes un labklājības pieredzi. Labbūtība darbavietā attiecas uz visiem darba dzīves aspektiem: sākot no fiziskās vides kvalitātes un drošības līdz darba ņēmēju domām par savu darbu, darba vidi, atmosfēru darbā un darba organizāciju. Tā ir spēja īstenot savas intereses, vērtības un dzīves mērķus, lai gūtu jēgu, laimi un pilnveidošanos profesionālajā jomā.

Darbinieku labbūtība ir galvenais faktors, kas nosaka organizācijas ilgtermiņa efektivitāti un tai ir tieša saikne ar produktivitāti un darbaspēka vispārējo veselību un labbūtību. Atbalstoši pasākumi darbinieku labbūtībai un uzlabots darba un pirvātās dzīves līdzsvars sekmē uzņēmuma vai organizācijas darbību, konkurētspēju un produktivitāti, kā arī palielina darba devēja iespējas noturēt esošos darbiniekus, piesaistīt motivētus un lojālus darbiniekus un iekļaut darba tirgū plašakas sabiedrības grupas.

Piedaloties apmācību vebināros, dalībnieki varēs labāk izprast darba un privātās dzīves līdzsvara nozīmi uzņēmuma darbībā, varēs spēt atpazīt darba un privātās dzīves līdzsvara trūkumu darbavietā atsevišķām darbinieku kategorijām, kā arī piedāvāt risinājumus.

Dalībnieki varēs iepazīties ar jauniem Latvijas uzņēmumu pieredzes stāstiem un labās prakses piemēriem par darbavietā ieviestajiem pasākumiem, kas veicina darba un privātās dzīves līdzsvaru.

*Informācija tiks apkopota tikai Eiropas Savienības programmas “Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” (2014–2020) līdzfinansētā projekta “Līdzsvars visiem (B4A)” Nr. 881676-B4A vajadzībām un netiks nodota trešajām personām
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds, Uzvārds *
Amats *
Uzņēmums / Organizācija *
Saimnieciskās darbības nozare *
Tālruņa numurs
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy