Во недопрената природа на точак - Крушево 2019
Датум: 21.09.2019
Место: Крушево
Локација на собирање и поаѓање: пред хотел Монтана Палас Крушево
Контакт: 078 837/842, 071/384/499, 078/838/329
Организатор: Општина Крушево
Проект: „Кругот на адреналинот - развој на авантуристички туризам во Крушево“
Проект за локална и регионална конкурентност
Име и Презиме *
Your answer
Електронска пошта и телефонски број *
Your answer
Се пријавувам за *
Согласен сум пред почетокот на настанот да потпишам изјава *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service