Registracija į renginį "VIS'os: Verslios. Išmanios. Socialios."
Apie 40 procentų visų verslininkų Lietuvoje sudaro moterys – tai vienas aukščiausių rodiklių Europoje. Matome tendencijas, jog moterys vis aktyviau kuria savo verslus, prie to prisideda įvairios iniciatyvos, kurios skatina moteris verslauti. Viena iš jų - įvairūs moterų verslumo skatinimo renginiai. Jau ketvirtą kartą š. m. gruodžio 6 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerija organizuoja moterų verslumo skatinimo konferenciją, kurioje tiek verslą vykdančias moteris, tiek potencialias verslininkes supažindinsime su naujomis įsitraukimo į socialinio verslo veiklas galimybėmis, pasidalysime sėkmės istorijomis, taip pat pakviesime dalyvauti praktinių įgūdžių tobulinimo dirbtuvėse.

Renginio metu pirmą kartą bus teikiami „Verslių moterų apdovanojimai“ – verslininkėms bus įteiktos šios nominacijos: „Socialinio verslo lyderė“ ir „Versli moteris“. Aplikuoti į apdovanojimus galite užpildžius formą. Užpildytas paraiškas iki š. m. lapkričio 20 dienos išsiųskite elektroniniu paštu Indre.Andrijauskiene@ukmin.lt. Skatinkite ir savo aplinkoje esančias verslias moteris aplikuoti į šiuos apdovanojimus!

Paraiškos forma: https://goo.gl/umvrsK

Nominacijų atrankos kriterijai: https://goo.gl/jHiqX5

Renginys vyks gruoždio 6 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijoje, Gedimino pr. 38, Vilnius, 212 salėje. Renginio pradžia 10:00.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.

Renginio programa: https://goo.gl/176weM

1. Vardas ir pavardė *
Your answer
2. Elektroninio pašto adresas *
Your answer
3. Telefono numeris *
Your answer
4. Ar turite savo verslą? *
5. Jei turite savo verslą, įrašykite sritį (pvz. maitinimo verslas, internetinė prekyba, drabužių pardavimas ar pan.)
Your answer
6. Iš kur sužinojote apie šį renginį? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of VšĮ "Versli Lietuva". Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms