Formularz rejestracyjny

Rejestracja na konferencję pt. "FINANSE DLA ROZWOJU" oraz rozdanie nagród "DOBRA FIRMA"

Data: 14.03.2024
Miejsce: Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4 w Warszawie

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Forma uczestnictwa *
Imię *
Nazwisko *
Adres mailowy *
Telefon *
Pełna nazwa Firmy / Organizacji *
Dane Firmy (Adres, NIP) *
Stanowisko *
Branża firmy *
Skąd dowiedziałeś się o wydarzeniu? *
Administratorem danych osobowych jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców z siedzibą w Warszawie, ul. Nowy Świat 33, 00-029 (zwany dalej „Administratorem”). Dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji wydarzenia, w tym rejestracji uczestników, kontaktu z nimi itp. W przypadku wyrażenia zgody dane osobowe będą także przetwarzane w celu przesyłania treści marketingowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w polityce prywatności
Informujemy, że wydarzenia stacjonarne są nagrywane. Udział w wydarzeniu stanowi zezwolenie dla Administratora na rozpowszechnianie wizerunku wraz z nagraniem lub materiałami z wydarzenia, na stronach Internetowych i profilach w mediach społecznościowych Administratora oraz jego partnerów.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców informacji marketingowych (np. w postaci newslettera, zaproszeń, informacji) drogą elektroniczną na mój adres e-mail. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, wysyłając maila na adres biuro@zpp.net.pl. Wycofanie zgody nie działa wstecz. 

*
Ilość miejsc stacjonarnych ograniczona. Do udziału w wydarzeniach, wymagane jest potwierdzenie organizatorów. 
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Report Abuse