РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ДІТЕЙ МУЗИКАНТІВ ЗАКРИТО. "Локація маленьких інтелігентів". 20.05.2017, м.Київ, вул. Гончара, 9. Сквер київських інтелігентів.
Запрошуємо до участі у IV Дні Вуличної Музики 2017 дітей-музикантів будь якого віку!

Участь у Дні Вуличної Музики може взяти кожен. Рівень володіння інструментом неважливий - головне бажання дитини показати себе, свої уміння і виступити перед слухачами.

Реєстрація маленьких музикантів відкрита з 1 травня 2017 до 15 травня 2017 включно. Після 15 травня заявки на участь у святі не приймаються. За три дні до свята або раніше з Вами зконтактується куратор Музичної Дитячої Локації для уточнення часу виступу.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ДНЯ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ "Локація Маленьких Інтелігентів"

Батьки дітей (відповідальні), що прийматимуть участь у святі, погоджуються дотримуватися наведених нижче правил.

РЕЄСТРАЦІЯ

1. Під час реєстрації батьки учасників чи відповідальні особи вказують необхідні дані та підтверджують, що вся надана інформація є достовірною.

2. Під час реєстрації батьки учасників чи відповідальні особи дають свою добровільну згоду на виступ дитини 20 травня 2017 на "Локації Маленьких Інтелігентів" у Сквері київських інтелігентів за адресою м. Київ, вул. Велика Житомирська, 21 а.

3. Заповненням цієї анкети батьки учасників чи відповідальні особи надають згоду на те, що частина інформації, наданої під час реєстрації може бути опублікована на веб-сайті streetmusic.com.ua, у соціальних мережах, в друкованих виданнях, тощо (номер телефону та адреса електронної пошти, вказані під час реєстрації, НЕ будуть доступні для загального використання).

4. Заповненням цієї анкети батьки учасників чи відповідальні особи дають згоду на фото- та відеозйомку себе та дітей-учаників IV Дня Вуличної Музики, а також на оприлюднення фото та відео в мережі інтренет та на українських телеканалах.

УЧАСТЬ

1. Під час реєстрації батьки учасників чи відповідальні особи підтверджують, що вони ознайомлені з тим, що участь музикантів у "Дні Вуличної Музики" завжди є безкоштовною та добровільною.

2. Реєстрація учасників дозволить підготувати цікаву програму свята музики, надати музикантам необхідну підтримку.

ВАЖЛИВО:

1. Ми зробимо все від нас залежне, щоб на "Локації Маленьких Інтелігентів" з'явився справжній рояль.
2. Локація буде обладнана тентом від сонця / дощу, а також звукопідсилюючою апаратурою - колонки, мікрофони, тощо.
3. У Сквері київських інтлегінтів є невеличка дитяча площадка, де діти зможуть бавитись, очікуючи на свій виступ.
4. Локація буде обладнана додатковими смітниками і біотуалетами.
5. Допомогу в організації локації надає кав'ярня ""Orthodox" КНИГИ І КАВА I ІЛЮСТРАЦІЯ", тому поряд буде комфортне затишне приміщення, де ви можете випити каву або чай.
6. ВАЖЛИВО: подумайте про те, чим ви будете годувати дітей і візьміть з собою. Поряд є кафе, але краще мати з собою якийсь перекус, щоб діти не були голодними.
7. На випадок дощу, якого не має бути, бо ми про все домовились :), але буває всяке, візьміть діткам гумові чобітки, курточки, парасолі і не забудьте про себе.
8. Локація Маленьких Інтелігентів працюватиме з 11:00 до 19:30. Фінальним акордом стане виступ письменниці Ірени Карпи. Під музичний супровід гурту "Son Sovy" Ірена презентуватиме і читатиме дітлахам свою нову дитячу книгу "День всіх білок", після чого можна буде взяти у неї автограф або сфотографуватися з нею.

ДО ВІДОМА:

День Вуличної Музики є некомерційним проектом, який четвертий рік поспіль відбувається в Україні у третю суботу травня та готується небайдужими активістами, а саме Громадською Організацією "Логістичний Штаб". День Вуличної Музики відбувається одночасно у 40 містах по всій Україні.

День Вуличної Музики не має спонсорів, а тому не має сталого фінансування. Бюджет свята формується з добровільних пожертв, які можна залишити тут http://streetmusic.com.ua/donate. Мінімальна сума внеску 10 грн. Нам важлива будь-яка сума і ми будемо вдячні за Вашу підтримку.

Цьогоріч команда День Вуличної Музики Київ запустила власну краудфандингову платформу, де Ви можете обрати подарунки від зіркових артистів і таким чином підтримати фестиваль, фондувавши комфортну для вас суму. Всі зібрані кошти будуть витрачені на проведення свята у Києві. Програму свята можна почитати на сайті streetmusic.com.ua, а натиснувши рожеву кнопку "Допоможи проекту" ви можете підтримати фестиваль і обрати за це подарунок або відмовитися від нього :).

Слідкуйте за нашими новинами у:
Facebook: https://www.facebook.com/streetmusicday/
Instagram: @streetmusicday_ua
Twitter: @smd_ua


КОНТАКТИ:

Якщо Ви маєте інші запитання щодо участі в Дні Вуличної Музики, просимо контактувати з організаторами за ел. поштою:

streetmusic.kids@gmail.com - куратор музичної локації Ганна Корсакова.
В копію листа просимо ставити через кому також цю адресу smd@logshtab.org - загальна пошта команди ДВМ Київ.

Відправляючи листа нам на пошту у рядку "Кому": потрібно написати наступне: streetmusic.kids@gmail.com, smd@logshtab.org

Email address *
ПІП одного з батьків / відповідальної особи *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Додатковий номер телефону (якщо є)
Your answer
Назва гурту, виконавця (дитини або дітей - як представити слухачам)? *
Your answer
Вік дитини (якщо дитина не одна - пропишіть будь ласка словами кількість виступаючих та скільки кому повних років)
Your answer
Що буде виконувати дитина / колектив *
Виступ на музичному(-них) інструменті, заспіває(-ють) пісні, тощо
Your answer
Перелік музичних інструментів, на яких планується виступ (якщо Ви - гурт, тріо або ансамбль):
Your answer
Скільки плануєте зіграти пісень, композицій? (бажано додатково вказати в хвилинах): *
Таким чином ми зможемо розрахувати скільки діток зможе виступити впродовж години.
Your answer
Коли впродовж дня 20 травня Вашим дітками (дитині) буде зручно виступити на Дні Вуличної Музики? Діти виступатимуть у проміжку з 11:00 до 18:00 *
Вкажіть приблизно проміжок часу, для того, щоб ми могли впорядкувати усіх бажаючих маленьких музикантів:
Your answer
Мова виконання пісень *
Required
Коротко про виконавця (для сольних виконавців) чи свій гурт для публікацій у соцмережах *
Your answer
Побажання
Тут можна написати щозавгодно і ми обов'язково прочитаємо :)
Your answer
Заповненням цієї анкети батьки учасників чи відповідальні особи дають згоду на фото- та відеозйомку себе та дітей-учаників IV Дня Вуличної Музики, а також на оприлюднення фото та відео в мережі інтренет та на українських телеканалах.
Нагадуємо, що реєстрація дітей музикантів триватиме до 15 травня 2017 включно. Ми щиро сподіваємось, що зможемо надати можливість виступити всім бажаючим, але не виключаємо того, що бажаючих буде більше, ніж ми розраховуємо. В такому випадку ми будемо ставити учасників на виступ згідно того, хто раніше встиг зареєструватися. Просимо поставитись з розумінням до цього моменту. Локація є експерементальною і ми раніше ніколи такого не робили - тому переживаємо не менше, ніж Ви :)
На оброблення реєстраційних анкет і складання графіку виступу дітей потрібен час, тому ми просимо Вас не чекати миттєвої відповіді на e-mail або за вказаними телефонами. Ми сконтактуємось з Вами за 2-3 дні до події. Просимо поставитись з розумінням до цього моменту і не чекати миттєвої реакції організаторва.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms