Pomagam - Zyskuję. Oferta szkoleniowo-edukacyjna dla wolontariuszy w Warszawie (cykl lipiec -wrzesień 2018)
Szanowni Państwo,

od kwietnia do grudnia br. Fundacja Szkoła Liderów odpowiada za przygotowanie i przeprowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy i wolontariuszek w Warszawie.
Zachęcamy do przyjrzenia się wolontariuszkom i wolontariuszom w Państwa instytucjach i organizacjach. Zadbanie o rozwój wolontariusza poprzez zachęcenie go do udziału w szkoleniu może być wyróżnieniem czy też okazją do wsparcia w obszarze, w którym miewa trudności.

Od ponad 20 lat zajmujemy się kompleksowym rozwojem liderów i ich umiejętności niezbędnych w kierowaniu zespołami i wprowadzaniu zmian w ich środowiskach. Przez ten czas nasi trenerzy pracowali z różnorodnymi grupami – politykami, przedstawicielami biznesu, urzędnikami i lokalnymi liderami społecznymi. Dzięki połączeniu tak wielu perspektyw, obecnie jesteśmy w stanie nie tylko dostosować nasze programy i szkolenia do potrzeb każdej grupy, ale także wnosić nowe spojrzenie i inspirację do zespołów i organizacji.

Programy Fundacji są silnym doświadczeniem rozwojowym, dla wielu Absolwentów stają się punktem zwrotnym w ich karierach w życiu publicznym. Szkoła Liderów wyposaża w narzędzia do przeprowadzania zmiany i wywierania wpływu, pogłębia samoświadomość i stwarza możliwości dalszego rozwoju.

Druga edycja projektu "Pomagam - Zyskuję" realizowana jest przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i jest częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Nazwa instytucji/organizacji *
Your answer
Imię i nazwisko koordynatorki/koordynatora *
Your answer
Mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Liczba wolontariuszy w instytucji/organizacji *
Your answer
Czy znają Państwo standardy współpracy z wolontariuszami zawarte w projekcie "Ochotnicy Warszawscy"? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms