WOW Sahne Sunar: Rümeysa Çamdereli ve WOW Sesler Sunar: BeatsbyGirlz "Benim Şehrim Benim Sesim" 2 // WOW Stage Presents: Rümeysa Çamdereli and WOW Sounds Presents: BeatsbyGirlz "My City My Voice" 2
- WOW Sahne Sunar: Rğmeysa Çamdereli: Bu performansta, Rümeysa Çamdereli'nin bestelerinin ve gitar odaklı, bilinen parçalarının yeniden düzenlemelerine yer verilecek. Şarkılar, bir hayat hikayesi örgüsünde dinleyiciyle paylaşılacak ve solo gitarla hikayeler anlatılacak.
- WOW Sesler Sunar: BeatsbyGirlz "Benim Şehrim Benim Sesim" 1: Müzik, WOW festivallerinin önemli bir parçası ve WOW İstanbul, WOW Sesler aracılığıyla katılımcılara yeni yetenekler sunmaya devam ediyor. Bu sene WOW İstanbul, Beatsbygirlz Turkey Chapter’dan Beril Sarıaltun ve Birleşik Krallık’tan müzisyen ve müzik eğitimcisi Mandy Wigby ile dijital müzik prodüksiyonu ve kent hikayeleri anlatıcılığı hakkında üç haftalık eğitime katılmış 21 genç kadın sanatçıdan oluşan grubun canlı performanslarının sergileneceği ‘Benim Şehrim, Benim Sesim’ programını tanıtacak.
//
- WOW Stage Presents: Rümeysa Çamdereli: This performance will feature Rümeysa Çamdereli's compositions and new arrangements of guitar-focused, well-known pieces. The songs will be shared with the audience in the form of a life story, stories being told with a solo guitar.
- WOW Sounds Presents: BeatsbyGirlz "My City My Voice" 1: Music is an important part of WOW festivals and WOW Istanbul will continue to introduce talents via WOW Sounds. This year, WOW Istanbul will present the ‘My City, My Voice’ program where 21 young female artists who have participated in the three-week course on digital music production and urban storytelling with Beril Sarıaltun from Beatsbygirlz Turkey Chapter and musician and music educator Mandy Wigby from the United Kingdom, will perform live.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adınız // Name *
Soyadınız // Surname *
E-posta adresiniz // E-mail *
Telefon numaranız // Mobile phone number *
Gizlilik Bildirimi
WOW İstanbul Festivali'nin etki ölçüm ve değerlendirmesinin yapılması amacıyla toplanacak bilgilerin işlenmesinde British Council Veri Sorumlusu'dur. Bilgilerinizin nasıl toplanıp, kullanılacağını belirlemekten British Council sorumludur.

Belirtilen amaçlar doğrultusunda kişisel verilerinizi işlemenin yasal dayanağı, vermiş olduğunuz rıza beyanıdır. Katılımcılar verilen rıza beyanını herhangi bir zamanda geri çekme hakkına sahiptir.

Kişisel verilerinizin bu koşullarda toplanmasını kabul etmeniz, verilerinizin aşağıdaki kişi/kurum ve/veya kuruluşlarla paylaşılması hakkını vermiş olmanız anlamına gelir.

WOW İstanbul Festivali'nin etki ölçüm ve değerlendirmelerin yapılabilmesi amacı ile, British Council'in yetkilendirdiği kişiler aracılığı ile toplanan veriler British Council'ın anlaşmalı olduğu değerlendirici ile paylaşılacaktır. Verilerin işlenmesinde British Council Veri Sorumlusu'dur. British Council Türkiye Gizlilik Politikası hakkında detaylı bilgi için: www.britishcouncil.org.tr/privacy-terms 

Burada belirtilen amaçlar dışında kişisel verileriniz, açık izniniz olmadan British Council dışında paylaşılmayacaktır.

Yukarıda belirtilen gerekli amaçlara ulaşmak amacıyla, Microsoft platformu kullanılacak ve bu veriler Microsoft sunucularında barındırılacaktır. Kişisel bilgileriniz daha sonra güvenli bir şekilde British Council'ın Türkiye ofislerindeki ortak sürücülere aktarılacak ve saklanacaktır.

Verileriniz proje bitiminden sonra (20 Mart 2022) yedi yıl boyunca saklanacaktır. Bu süre mali kayıtlar için 10 yıl, geri bildirim/değerlendirme anketleri için 4 yıl ve proje değerlendirme raporları için 10 yıldır.
Veri Koruma Beyanı
British Council, Birleşik Krallık Veri Koruma yasalarına ve uluslararası kabul gören standartları karşılayan diğer ülkelerdeki kanunlara uymakla yükümlüdür.

Elimizde sizinle ilgili bulunan bilgilerin bir kopyasını isteme ve bu bilgilerdeki tutarsızlıkların düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

2018 Veri Koruma Yasası/GDPR kapsamındaki haklarınızdan herhangi birini kullanmak için lütfen IGDisclosures@britishcouncil.org adresinden bizimle iletişime geçin.

Haklarınız, şikayet prosedürleri ve kişisel bilgileri nasıl işlediğimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.britishcouncil.org/privacy adresindeki web sitemizin Gizlilik bölümüne bakabilir veya yerel British Council ofisi ile customer.services@britishcouncil.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy