Přihláška do občanského sdružení KomPot
Členem sdružení mohou být fyzické osoby starší 18 let. Člen bude přijat na základě podání písemné či elektronické přihlášky na stanoveném formuláři a uhrazením některého z členských příspěvků. Členství vzniká dnem schválení Valnou hromadou. Dokladem členství je zápis z Valné hromady a potvrzení o uhrazení členského příspěvku.
Počet odběratelů zeleniny vždy odhlasuje Valná hromada pro každý jednotlivý rok.
Po vyplnění přihlášky Vás budeme kontaktovat s podrobnostmi.
Kontaktní údaje
Členem se mohou stát fyzické osoby starší 18ti let.
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Emailová adresa *
Your answer
Adresa trvalého bydliště *
ve formátu ulice č.p., PSČ, město (dodací pošta)
Your answer
Telefonní číslo
Your answer
Potvrzuji, že jsem starší 18ti let. *
Required
Členství a členské poplatky
KomPot nabízí tyto druhy členství:
ŘÁDNÝ ČLEN
- stává se jim zájemce po zaplacení jednorázového členského "investičního" příspěvku ve výši 4.000 Kč.
- může se podílet na aktivitách a činnosti spolku a spolurozhodovat o nich
- po zaplacení "provozního" příspěvku (na pěstování zeleniny) dostane v aktuální sezóně podíl z úrody - 1x týdně, od května do října (průměrně 5 kg zeleniny)
SEZÓNNÍ ODBĚRATEL
- po zaplacení "odběratelského" příspěvku (na pěstování zeleniny) dostane podíl z úrody - 1x týdně, od května do října (průměrně 5 kg zeleniny)
- členství trvá pouze na aktuální sezónu

KomPot v sezóně 2018 nabízí podíly z úrody:
- pro Řádné členy za 6.074 Kč (v případě 35 odběratelů) nebo 6.850 Kč (v případě 30 odběratelů)
- pro Sezónní odběratele za 6742,-Kč. (v případě 35 odběratelů) nebo 7.600 Kč (v případě 30 odběratelů)*
*Více info na pokladnik@kom-pot.cz

Příspěvky je možné splatit jednorázovou platbou nebo ve 3 splátkách. První splátku typu „odběratel“ o minimální výši 2 000,- Kč je třeba uhradit do 31.3., druhou splátku do 30.4. a třetí poslední splátku do konce května 2017. V případě nečekaných životních změn je možné se individuálně domluvit na formě splátek s pokladníkem.

Chci se stát podporovatelem sdružení (povinné) *
Příspěvek je povinnou součástí členství typu Řádný člen a platí se při vstupu do sdružení. Zadává všechna členská práva v rámci sdružení a jeho "minimální" výše je 4000Kč.
Required
Pokud nemůžete vložit peněžní hotovost, uveďte prosím, jaký jiný kapitál chcete do sdružení investovat (materiál, nářadí a v jakém rozsahu). O možnosti investovat jiný než finanční kapitál musí rozhodnout valná hromada sdružení.
Your answer
Chci zároveň odebírat potraviny (volitelné) - pro sezonu 2018
Provozní nebo Odběratelský příspěvek je volitelnou součástí členství a platí se každoročně, jeho výše je stanovena valnou hromadou. Za tento příspěvek bude každý odběratel dostávat průměrně cca 5 kg zeleniny po dobu cca 30 týdnů v průběhu sezony.
Způsob úhrady členského příspěvku *
Kde chci odebírat své podíly
Pokud chcete odebírat produkci KomPotu, kde budete nejčastěji odebírat podíl na produkci
Závěrečná sdělení *
Zasláním této přihlášky potvrzuji, že jsem se seznámil a souhlasím se stanovami občanského sdružení KomPot (ke stažení na http://tinyurl.com/Kompot-stanovy). Vyjadřuji svou vůli řídit se jejími ustanoveními, především co se týče práv a povinností členů. Dále souhlasím s tím, aby výše uvedené údaje byly občanským sdružením KomPot dále zpracovávány po dobu trvání členství, a to za účelem vytvoření komplexní databáze členů sdružení. Souhlasím též s tím, že budu na uvedenou adresu dostávat informační materiály týkající se činnosti sdružení. Sdružení KomPot se zavazuje, že nebude poskytovat uvedená data třetím osobám.
Required
Přihlásit se
Přihlášení provedete kliknutím na "Odeslat" níže, pokud jste nevyplnili, některé z povinných polí, formulář nebude odeslán. Povinná nevyplněná pole budou vyznačena. Děkujeme za Vaši přihlášku a těšíme se na vás v našem sdružení. KomPoťáci
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.