Přihláška na plavecký výcvik
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Na uvedený e-mail ti přijde potvrzení registrace včetně kopie vyplněného formuláře.
Základní informace
1.   1.TPŠ Litoměřice s.r.o. (dále jen „1.TPŠ“) zajišťuje výuku plavání a plavecký výcvik pro Potápěčský klub Kraken Litoměřice p.s. (dále jen „KP Kraken“).
2.   KP Kraken pro své členy zajišťuje akce a vybavení pro sportovní potápění, pro nejmenší děti zapůjčení plaveckého vybavení, umožňuje plavcům startovat na závodech a také zajistí pojištění plavce při výkonu sportu.
3.   Na vedení výcviku se podílí trenéři a cvičitelé s příslušnou kvalifikací.
4.   Rodiče (zákonný zástupce) souhlasí s účastí dítěte na výcvikových hodinách a zajistí jeho včasný příchod, tak aby dítě procházelo šatnami a umývárnami na bazén společně s ostatními, pod dohledem trenérů.
5.   V případě účasti dítěte na závodech, výletech či soustředěních zodpovídá 1.TPŠ za dítě po dobu trvání akce od stanoveného odjezdu a 10 minut po příjezdu.
6.   V případě zařazení dítěte do závodní třídy (3. a 4.dráha) je plavec povinen startovat alespoň na 3 plaveckých závodech ročně.
7.   Rodiče (zákonný zástupce) mají odpovědnost informovat vedení 1.TPŠ včas o změnách zdravotního stavu dítěte, které by mohly vést k omezení či obtížím při jeho sportovní činnosti.
8.   Rodiče (zákonný zástupce) odpovídají za včasné zaplacení za výcvik dítěte. Neplacení za výcvik je důvodem k vyloučení dítěte. Platby za výcvik se nevrací. Pokud dítě přeruší nebo ukončí výcvik z vážných zdravotních důvodů, mohou se rodiče (zákonný zástupce) dohodnout s vedením 1.TPŠ na snížení poplatku. Tyto případy budou posuzovány individuálně.
Zásady zpracování osobních údajů
9.   Shromažďované osobní údaje slouží k registraci sportovce a pro výkon zdravotní péče. S osobními údaji je nakládáno ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a rady 2016/679 (dále jen „nařízení“).
10.   V rámci plnění smlouvy (přihlášky) s 1.TPŠ a KP Kraken budou osobní údaje zpracovávány pro tyto účely:
        a.   výkon plaveckého výcviku,
        b.   vedení členské evidence a organizování sportovních aktivit,
        c.   pro zhotovení průkazu sloužícího pro vstup na sportoviště,
        c.   zpracování v nezbytném zákonném rozsahu pro plnění dotací,
        d.   vedení členské evidence a organizování sportovních aktivit,
        e.   poskytnutí osobních údajů Svazu potápěčů České republiky, v němž je KP Kraken registrován,
        c.   poskytnutí osobních údajů na základě zákonné povinnosti účetní firmě Eliška Müllerová, IČO 73858323.
11.   Dle nařízení máte právo na výmaz osobních údajů, vznesení námitky proti jejich zpracování, přenositelnost osobních údajů, odvolání svého souhlasu s jejich zpracováním a podání stížnosti u dozorového úřadu.
12.   V případě neposkytnutí osobních údajů nemůžeme zajistit výuku plavání a plavecký výcvik.
13.   Správcem osobních údajů je 1.TPŠ Litoměřice s.r.o., kontaktovat správce můžete prostřednictvím e-mailu jiri.hacek@1tps.cz.
14.   Správcem osobních údajů členů KP Kraken je Potápěčský klub Kraken Litoměřice p.s., kontaktovat správce můžete prostřednictvím e-mailu jiri.hacek@1tps.cz.
Souhlasím s pořizováním foto a video záznamů, jejich archivací a použitím pro marketingové účely *
Tvorba fotogalerií a videí, publikace na webových stránkách a sociálních sítích za účelem prezentace 1.TPŠ a KP Kraken a jejich činnosti.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of 1. TPŠ Litoměřice s.r.o.. Report Abuse