Презентація книги «Український народний орнамент Ольги Петрівни Косач» популярно для дітей і дорослих: бібліотечні активності. Український народний орнамент: популяризація національної спадщини через музейні акції.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Проводять:
Проводить: Тетяна Серебреннікова – бібліотекарка та вишивальниця. Завідує столичною бібліотекою ім. В.А.Симоненка для дітей. Вишиває з дитинства. З 2005 року модерувала єдиний тоді україномовний інтернет-форум «Спілкування за вишивання», на якому згуртувала жінок з усієї України на ниві популяризації традиційної вишивки та культури. Створила проект «Закладинка в улюблену книжку», який поєднав культуру читання і традиційне українське рукоділля. Працює з бібліотеками і музеями, пише науково-популярні статті, книги, виступає на конференціях, проводить майстер-класи для дітей та дорослих, організовує майстрів. Є авторкою культурно-просвітницьких проектів «Вишивка етнографічна: «Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки» О.П. Косачева, Киев, 1876», «Вишитий одяг видатних українців», «Гадяцька сорочка», ін.

Оксана Константинівська – ст. науковий співробітник. Музей видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького.
Заповніть, будь ласка, форму реєстрації для участі в безкоштовному семінарі (27 вересня, 17:30 – 19:00)
1. Прізвище, ім'я, по батькові *
2. Назва компанії
3. Сфера діяльності *
Required
4. Ваш вік *
5. Актуальні для Вас питання з даної теми семінару
6. E-mail *
7. Контактний телефон для зв'язку *
8. Посилання на Вашу сторінку в соціальних мережах
9. Чи підписані Ви на наші сторінки в соціальних мережах?
Clear selection
Telegram-канал
Найближчий захід (25 - 28 вересня)
Загальнодоступна група
Якщо у Вас немає запрошення, Ви зможете придбати квиток в касі Міжнародного виставкового центру. Вартість квитка в касі - 42 грн.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy