Sieť Alumni OĽP
Vážená Alumna, vážený Alumnus Olympiády ľudských práv,

som Kristína Chlebáková a pre OĽP pomáham tvoriť aktívnu Alumni sieť – teda sieť bývalých účastníkov a účastníčok OĽP. Počas 23 celoštátnych ročníkov sa súťaže zúčastnilo viac než sto tisíc stredoškolských študentiek a študentov, ktorí po olympiáde pokračovali/pokračujú v zaujímavých cestách, či už študijne, profesionálne, v dobrovoľníctve, akadémii, na Slovensku alebo v zahraničí... V tíme OĽP sme si uvedomili, že by bola veľká škoda nepoznať a nezachytiť Vaše skúsenosti, expertízu či úspechy a že je tu veľký priestor dotvoriť a lepšie prepojiť komunitu ľudí z rôznych prostredí a odvetví.

Okrem tradičného networkingu a nadväzovania kontaktov by sme Vás radi zviditeľnili a pomohli tak motivovať terajšie a ďalšie generácie študujúcich nielen k účasti na Olympiáde ľudských práv, ale aj k väčším ambíciám v ich študijnom, občianskom, profesionálnom a osobnom živote.

Rada by som zdôraznila, že nám nezáleží na tom, akým smerom sa vydala Vaša kariéra alebo či má ešte niečo spoločné priamo s tematikou ľudských práv či vzdelávania – ja sama práve ukončujem štúdium ekonómie.

Pokiaľ by ste mali záujem o neformálnejšiu komunikáciu, budem rada ak sa pridáte do našej Facebook skupiny, na tomto odkaze: https://www.facebook.com/groups/198100416888217

Všetky údaje, ktoré poskytnete v tomto formulári budú použité len na účel budovania siete Alumni OĽP, prístup k nim budú mať spolu so mnou členovia celoštátnej komisie OĽP. Akékoľvek zdieľanie či propagovanie Vašich úspechov, príbehov atď., budeme s Vami vopred konzultovať.

Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky, tipy, či postrehy, prosím neváhajte ma kontaktovať na chlebakova.kristina@gmail.com

Uvítame aj informácie o Vašej komunikácii v mikrosieťach OĽP, ktoré sa spontánne tvorili naprieč 25 ročnou históriu nášho projektu počas už legendárnych dvoch regionálnych ročníkov a zavŕšených 22 celoštátnych ročníkov.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno, priezvisko, tituly, rok narodenia *
Emailová adresa *
V ktorom ročníku/ročníkoch alebo roku/rokoch ste sa zúčastnili Olympiády ľudských práv? *
Najvyššie dosiahnuté vzdelanie (vrátane školy a odboru)
Aktuálne pôsobenie/zamestnanie
Predchádzajúce zamestnania/aktivity
Záujmy/okruhy profesionálneho zamerania, odbornosti
Iné pôsobenia (napr. publikácie, vystúpenia v médiách, účasti na konferenciách, akademická činnosť atď.)
Link na sociálne média (Facebook, Twitter, LinkedIn)
Ak máte nejaký odkaz pre súčasných či budúcich účastníkov a účastníčky OĽP, radi ho sprostredkujeme .
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Leges humanae, z. s.. Report Abuse