Czech Open 2018
K dokončení registrace zvolte typ startovného a zarezervujte si jídlo.

To complete your registration, please select the type of players fee and book your meals, if you want to.

Jméno / First name *
Your answer
Příjmení / Surname *
Your answer
Typ registrace / Players fee type *
Zvolte si, jestli chcete registraci s hráčským balíčkem od DUDE nebo registraci bez hráčského balíčku. Co všechno jednotlivé varianty obsahují najdete na turnajovém webu. / Choose if you want to have the DUDE package or non-package registration. Find out more about the packages at the tournament website.
Sobotní oběd - polévka / Saturday's lunch - soup *
Oběd se bude podávat v Usedlosti Ladronka, hned vedle turnajového centra. Více informací dostanete na hráčském mítinku. Toto je závazná rezervace, platit za jídlo budete až přímo v restauraci. / The lunch will be served in restaurant Ladronka, right next to the tournament centre. This is just a reservation, you will pay for your lunch directly at the restaurant. More info at the players meeting.
Sobotní oběd - hlavní jídlo / Saturday's main dish *
Sobotní mejdan? / Party on Saturday?
Žádná divočina, ale zajímá nás, jestli byste v sobotu dorazili na společnou večeři a posezení u dobrého pivka. Pokud se nám tady sejde. Podle vašich odpovědí pak budeme něco organizovat, či nikoli. //// Not any wild party but we want to know if you would be interested in joining a common dinner and having a good beer together with Czech discgolfers. According to your answers we will book some nice restaurant / pub or not.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service