PdW- Rok 3- BA- SD
Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się formularz dotyczący wyboru przedmiotu (PdW). Prosimy pamiętać, że w danym semestrze łącznie muszą uzyskać Państwo 30 pkt ECTS. W przypadku wątpliwości dotyczących ilości punktów, prosimy o zapoznanie się z punktacją dla poszczególnych przedmiotów dostępną na stronie Wydziału Humanistycznego w zakładce Studia i studenci.
Przed wypełnieniem formularza sugerujemy zapoznanie się z sylabusami przedmiotów do wyboru, gdyż zmiany przedmiotu będą możliwe jedynie w uzasadnionych przypadkach.
Formularz prosimy wypełnić do 12.05.2017. Po zakończeniu całego procesu wypełniania otrzymają Państwo informacje o dokonanym wyborze na wskazany w formularzu adres mailowy do dnia 20.05.2017- prosimy o sprawdzenie, czy otrzymają Państwo potwierdzenie; w przypadku braku potwierdzenia prosimy o kontakt z adresem filologia.angielska.uz@gmail.com Osoby, które nie zapiszą się będą mogły dokonać wyboru przedmiotu w obrębie dostępnych miejsc na przedmioty na których będą wolne miejsca.

Nazwisko
Your answer
Imię
Your answer
Nr indeksu
Your answer
Grupa dziekańska
Your answer
E-mail
Your answer
Lista przedmiotów
Prosimy o przepisanie nazw (y) przedmiot/u/ów do semestru w którym będą Państwo realizować. W przypadku, gdy dane pole nie dotyczy Państwa, prosimy o wstawienie skrótu NA.

Semestr 5-
1. Angielski jako język globalny
2. Literatura/film- Internet
3. Podstawy wymowy amerykańskiej

Semestr 6
1. Baśń w literaturze anglojęzycznej
2. Gra słów i humor w przekładzie
3. Język angielski w opisie bieżących wydarzeń
4. Język polityki i reklamy

Semestr 5
Your answer
Semestr 6
Your answer
Inne informacje (planowane wyjazdy, IOS itd.)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms