Startup Carnival 2019 Startup Başvuru Formu
Startup kurucuları ile girişim dünyasına ilgi duyan, meraklı gençler 20 Temmuz Cumartesi günü Startup Carnival 2019'da bir kez daha Boğaziçi Üniversitesi Güney çimlerinde buluşuyor!

Gün boyu sürecek karnavalda katılımcılar müzik ve açık hava etkinlikleri eşliğinde eğlenecek; üniversite ve lise öğrencileri sizlerle tanışma, ilham alma ve öğrenme fırsatı yakalayacaklar!

Gençlere, şirketlere, yatırımcılara girişiminizi anlatmak ve ekosistem ile birlikte olmak istiyorsanız, Startup Carnival'da yeriniz hazır!

"Carnival'da ortam nasıl?": http://y2u.be/J0Qxl7SVAaw

Bu yıl da 40'ın üstünde startup alanda olacak. Yatırım almış genç startuplara, ölçeklenen ekiplere, startup ile alakalı STK'lara ve liselerden çılgın ekiplere, kısacası projesiyle alanda olmak isteyen herkese yine ücretsiz stand veriyoruz.

Standlarda masa, sandalye ve elektrik aksamı sağlıyoruz. Alanda katılımcılarla etkileşim almak için rollup, sticker, flyer gibi materyaller getirebilirsiniz.

Sizlerden isteğimiz, enerji dolu ekibinizle gelerek bu kültürü ve hareketi hep beraber genişletmek, artırmak ve daha güzel yarınları birlikte inşa etmek.

İletişim için: contact@cultistanbul.co
http://startupcarnival.co

Bu yıl için startup başvuru sürecini tamamladık. Sonraki etkinliklerimizde yer almak için havuza dahil olmak isterseniz yine de formu doldurabilirsiniz :)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service